| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Aston Martin |
| hoofdkantoor | Gaydon, Warwickshire, Groot-Brittanië |
| handelsbenaming | V8 Vantage Roadster |
| handelsnamen | V8 Vantage Roadster
|
| typenaam | V8 Vantage |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
ma 19 feb. 2007 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 2 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | L2BSCC |
| variant | B4 |
| type | VH2 |
| plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| site | https://www.astonmartin.com |
|
Prestaties
|
19JGR1 |
|
max. snelheid constructie |
280 km/u |
|
Financieel
|
19JGR1 |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 45.013,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 20-09-2022.
|
|
Status
|
19JGR1 |
| leeftijd | 18 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
19JGR1 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2001/116*0245*02 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,600 m |
| zitplaatsen | 2 |
|
Tellerstand
|
19JGR1 |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
19JGR1 |
| vervaldatum APK | za 27 jun. 2026 Verloopt over 40 dagen |
|
|
| datum tenaamstelling |
di 25 nov. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating |
do 20 sep. 2007 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 14 mei 2009 Import |
|
Historie
|
19JGR1 |
Massa
|
19JGR1 |
| massa ledig voertuig | 1.685 Kg |
| massa rijklaar | 1.785 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.005 Kg |
| max. te belasten met | 320 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 900 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - afstand volgende as | 260,0 cm |
| - spoorbreedte | 157,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.105 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 156,0 cm |
|
Maten
|
19JGR1 |
| lengte | 4,38 m |
| breedte | 1,87 m |
| hoogte | 1,27 m |
| wielbasis | 2,60 m |
Banden
|
19JGR1 |
| banden; velgen en ET | V= 235/40ZR19 92Y; 245/40ZR19 98Y; 8.5x19 DP50.3 / A = 275/35ZR19 96Y; 285/35ZR19 103Y; 9.5x19 DP62.5 |
| banden; velgen en ET | V= 235/45ZR18 94Y; 8.5x18 DP50.3 / A = 275/40ZR18 99Y; 9.5x18 DP62.5 |
| banden; velgen en ET | V= 225/45R18 95V M+S; 8x18 DP50.3 / A = 255/40R18 95V M+S; 9x18 DP62.5 |
|
Terugroepactie
|
19JGR1 |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| terugroepactie referentiecode | Bij voertuigen met voorstoelverwarming, geproduceerd tussen juli 2006 en november 2014, kan schade ontstaan aan de bedrading die de temperatuur van de voorstoelen regelt. |
| risicobeoordeling | Brand met letselschade |
| materiële gevolgen | Wanneer dit gebeurt bestaat het risico dat de stoelverwarming niet meer uit te schakelen/regelen is waardoor de stoel mogelijk (plaatselijk) oververhit raakt en het schuim van de stoel kan smeulen. Hierdoor kan de bestuurder afgeleid worden en de controle over het voertuig verliezen. |
| herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met een merkdealer. De dealer zal een nieuwe regelmodule en nieuwe aansluitingsbedrading en massa-aansluiting monteren. |
| aangekondigd door producent op | di 2 dec. 2014 (ref. code RA-01-0019) |
| gemeld aan RDW op | wo 10 dec. 2014 |
| gemeld door | Aston Martin Lagonda Ltd |
| eigenaar geïnformeerd op | zo 1 mrt. 2015 middels opbellen of persoonlijk benaderen, een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | - |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 27.669 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 294 |
| gepubliceerd door RDW op | do 11 dec. 2014 |
|
Motor & Brandstof
|
19JGR1 |
| layout | V-inj |
| max. netto vermogen | 283.00 kW (385 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 8 |
| cilinderinhoud | 4.282 cm3 |
| netto max. vermogen | 283 kW (385 pk) bij 7.000 rpm |
| koppel | 410 Nm bij 5.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | AM05 |
| Verbruik |
19JGR1 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 23.20 l/100km (1:4,3) = €55,42 |
| brandstofverbruik buitenweg | 10.40 l/100km (1:9,6) = €24,85 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 15.10 l/100km (1:6,6) = €36,07 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 15.10 l/100km (1:6,6) = €36,07 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
19JGR1 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2003/76B |
| emissie koolwaterstof | 0.07300 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.04300 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.73400 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 552 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 249 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 360 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 360 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 90 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 5.250 tpm |
Keuringen
|
19JGR1 |
| ma 6 mei 2024 11:26 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 6 mei 2025
|
| vr 27 jun. 2025 11:10 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op za 27 jun. 2026
|