| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Aston Martin |
| hoofdkantoor | Gaydon, Warwickshire, Groot-Brittanië |
| handelsbenaming | Vanquish Zagato Z. |
| handelsnamen | Vanquish Zagato
|
| typenaam | Vanquish Z. |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
zo 6 nov. 2016 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | L4ZAEG |
| variant | SZ91 |
| type | VH1(SAS) |
| plaats chassisnummer | in bodemplaat r. |
| site | https://www.astonmartin.com |
|
Prestaties
|
PS835X |
|
max. snelheid constructie |
319 km/u |
|
Financieel
|
PS835X |
| catalogusprijs | € 768.233,00 |
| bruto BPM | € 77.115,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
PS835X |
| leeftijd | 8 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
PS835X |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*KS07/46*0202*07 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,740 m |
| zitplaatsen | 4 |
|
Tellerstand
|
PS835X |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
PS835X |
| vervaldatum APK | wo 9 sep. 2026 (over 114 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 9 sep. 2017 |
| in bezit van eigenaar | 8 jaren en 8 maanden |
| datum 1e toelating |
za 9 sep. 2017 |
| datum 1e afgifte Nederland |
za 9 sep. 2017 |
|
Historie
|
PS835X |
Massa
|
PS835X |
| massa ledig voertuig | 1.740 Kg |
| massa rijklaar | 1.840 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.070 Kg |
| max. te belasten met | 330 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd, ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.020 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - afstand volgende as | 274,0 cm |
| - spoorbreedte | 159,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.200 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 159,0 cm |
|
Maten
|
PS835X |
| lengte | 4,73 m |
| breedte | 1,91 m |
| hoogte | 1,30 m |
| wielbasis | 2,74 m |
Banden
|
PS835X |
| banden; velgen en ET | V= 255/35ZR20 (97Y); 9x20 DP42.1 / A 305/30ZR20 (103Y); 11.5x20 DP50 |
| banden; velgen en ET | V= 245/35R20 95W M+S; 8.5x20 DP42.1 / A 295/30R20 101W M+S; 11x20 DP54 |
|
Terugroepactie
|
PS835X |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
PS835X |
| layout | V-inj |
| max. netto vermogen | 444.00 kW (605 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 12 |
| cilinderinhoud | 5.935 cm3 |
| netto max. vermogen | 444 kW (605 pk) bij 7.000 rpm |
| koppel | 630 Nm bij 5.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | AM27/ |
| Verbruik |
PS835X |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 19.60 l/100km (1:5,1) = €46,82 |
| brandstofverbruik buitenweg | 9.30 l/100km (1:10,8) = €22,22 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 13.10 l/100km (1:7,6) = €31,30 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 13.10 l/100km (1:7,6) = €31,30 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
PS835X |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO VI C |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2016/646ZA |
| emissie koolwaterstof | 0.05970 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02880 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.49240 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 453 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 215 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 302 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 302 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 101 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
PS835X |
| di 29 aug. 2023 09:06 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 9 sep. 2025
|
| di 2 sep. 2025 14:50 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op wo 9 sep. 2026
|