![]() |
KFV36P |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Aston Martin |
| hoofdkantoor | Gaydon, Warwickshire, Groot-Brittanië |
| handelsbenaming | Vantage Roadster F1 |
| handelsnamen | Vantage Roadster |
| typenaam | Vantage Roadster F1 |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 25 aug. 2021 - |
| zitplaatsen | 2 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 002L2WAEI375.0 |
| variant | B |
| type | AM6 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.astonmartin.com |
| Prestaties | KFV36P |
| max. snelheid constructie | 314 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 3,8 sec |
| Financieel | KFV36P |
| catalogusprijs | € 229.086,00 |
| bruto BPM | € 54.045,00 |
| bijtelling | 22% is €50.399 (is €4.200 per maand), geldig van 01-07-2022 tot 01-07-2027 |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 3 apr. 2026 |
| Status | KFV36P |
| leeftijd | 3 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KFV36P |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*2007/46*6619*05 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,705 m |
| zitplaatsen | 2 |
| Tellerstand | KFV36P |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KFV36P |
| vervaldatum APK | wo 3 jun. 2026 Verloopt over 16 dagen |
| datum tenaamstelling | ma 20 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | vr 3 jun. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 10 apr. 2026 Import |
| Historie | KFV36P |
|
|
KFV36P |
| massa ledig voertuig | 1.720 Kg |
| massa rijklaar | 1.820 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.040 Kg |
| max. te belasten met | 320 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd; ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 985 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 270,5 cm |
| - spoorbreedte | 166,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.165 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 164,5 cm |
| Maten | KFV36P |
| lengte | 4,47 m |
| breedte | 1,95 m |
| hoogte | 1,28 m |
| wielbasis | 2,71 m |
|
|
KFV36P |
| banden; velgen en ET | V= 255/35ZR21 (98Y); 9.0x21 ET48 / A= 295/30ZR21 (102Y); 11x21 ET555 |
| banden; velgen en ET | V= 255/40ZR20 (97W) M+S; 9.0x20 ET48 / A= 295/35ZR20 (101W) M+S; 11x20 ET55 |
| Terugroepactie | KFV36P |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KFV36P |
| layout | V-Inj-T |
| max. netto vermogen | 375.00 kW (511 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 8 |
| cilinderinhoud | 3.982 cm3 |
| netto max. vermogen | 375 kW (511 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 685 Nm bij 2.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 177950 |
| Verbruik | KFV36P |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 10.64 l/100km (1:9,4) = €25,42 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 11.552 l/100km (1:8,7) = €27,60 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 10.64 l/100km (1:9,4) = €25,42 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 11.552 l/100km (1:8,7) |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 11.552 l/100km (1:8,7) = € 27,60 |
| Milieu | KFV36P |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.17 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 263 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 339 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 189 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 244 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 244 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 15.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 3.50 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.17 g/km |
| CO uitstoot | 244.30 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 89 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.850 tpm |
|
|
KFV36P |
| Nog geen keuringen/meldingen | |