![]() |
XHFD57 |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | 8d A4 |
| handelsnamen | 8d Audi A4 8d Audi S4 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | ma 16 mrt. 1998 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM52CPR92S5L |
| variant | LAHLF1 |
| plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | XHFD57 |
| max. snelheid constructie | 191 km/u |
| Financieel | XHFD57 |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 5.645,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 17-11-2013. |
| Status | XHFD57 |
| leeftijd | 27 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | XHFD57 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*93/81*0013*15 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,603 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | XHFD57 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | XHFD57 |
| vervaldatum APK | wo 9 sep. 2026 (over 163 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 24 mrt. 2021 |
| in bezit van eigenaar | 5 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | di 17 nov. 1998 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 17 nov. 1998 |
| Historie | XHFD57 |
|
|
XHFD57 |
| massa ledig voertuig | 1.145 Kg |
| massa rijklaar | 1.245 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.720 Kg |
| max. te belasten met | 575 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 620 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.950 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 915 Kg |
| - afstand volgende as | 260,3 cm |
| - spoorbreedte | 149,8 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 910 Kg |
| - spoorbreedte | 147,9 cm |
| Maten | XHFD57 |
| lengte | 4,479 - 4,581 m |
| breedte | 1,73 m |
| hoogte | 1,39 - 1,42 m |
| wielbasis | 2,60 m |
|
|
XHFD57 |
| Terugroepactie | XHFD57 |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 25 mei 2020 | De gasgeneratoren van de bestuurdersairbag kunnen mogelijk minder vermogen leveren. |
| Motor & Brandstof | XHFD57 |
| max. netto vermogen | 74.00 kW (101 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.595 cm3 |
| netto max. vermogen | 74 kW (101 pk) bij 5.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | AHL |
| Verbruik | XHFD57 |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 11.20 l/100km (1:8,9) = €26,29 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.90 l/100km (1:16,9) = €13,85 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.90 l/100km (1:12,7) = €18,54 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 7.90 l/100km (1:12,7) = €18,54 |
| WLTP | |
| Milieu | XHFD57 |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 2 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 2 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*1996/69 |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.52100 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 190 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 190 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.14000 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.200 tpm |
|
|
XHFD57 |
| do 7 sep. 2023 15:54 | apk lichte voertuigen |
|
115 - Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse 122 - CO meer dan wettelijk toegestaan 178 - Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af 355 - Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende 499 - Dim-, grootlicht; glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of v periodieke controle | |
| vr 8 sep. 2023 15:21 | apk lichte voertuigen |
|
RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - is vervallen op ma 9 sep. 2024 | |
| wo 4 sep. 2024 15:32 | apk lichte voertuigen |
|
AC5 - Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage RA6 - Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan periodieke controle - is vervallen op di 9 sep. 2025 | |
| di 2 sep. 2025 16:57 | apk lichte voertuigen |
|
RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen RA6 - Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan periodieke controle - vervalt op wo 9 sep. 2026 | |