| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A1 1.4tfsi |
| handelsnamen | A1
|
| uitvoeringen | A1 1.4TFSI
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | zwart |
| modeljaren |
ma 13 apr. 2015 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM62U010P8X01LLS47MMEM2 |
| variant | ACZCAF1 |
| type | 8X |
| plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/audi/a1/11003 |
| site | https://www.audi.nl |
|
Prestaties
|
JT246B |
|
max. snelheid constructie |
204 km/u |
|
Financieel
|
JT246B |
| catalogusprijs | € 29.565,00 |
| bruto BPM | € 1.850,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
JT246B |
| leeftijd | 10 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
JT246B |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0414*16 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,457 - 2,468 m |
| zitplaatsen | 4 |
|
Tellerstand
|
JT246B |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
JT246B |
| vervaldatum APK | ma 14 sep. 2026 (over 142 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 12 mrt. 2022 |
| in bezit van eigenaar | 4 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 14 sep. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 16 jun. 2016 Import |
|
Historie
|
JT246B |
Massa
|
JT246B |
| massa ledig voertuig | 1.055 Kg |
| massa rijklaar | 1.155 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.530 Kg |
| max. te belasten met | 475 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 570 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.760 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 860 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 245,7 cm |
| - spoorbreedte | 145,6 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 740 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 145,0 cm |
|
Maten
|
JT246B |
| lengte | 3,973 - 3,992 m |
| breedte | 1,74 m |
| hoogte | 1,41 - 1,44 m |
| wielbasis | 2,46 m |
Banden
|
JT246B |
| banden; velgen en ET | 185/60R15 84H, 185/60R15 88H M+S; 6x15 ET29 |
| banden; velgen en ET | 215/45R16 90V; 7x16 ET34 / 195/50R16 88H M+S; 6x16 ET30 |
|
Terugroepactie
|
JT246B |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
JT246B |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 92.00 kW (125 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.395 cm3 |
| netto max. vermogen | 92 kW (125 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 1.400 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CZC |
| Verbruik |
JT246B |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 6.40 l/100km (1:15,6) = €14,59 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.10 l/100km (1:24,4) = €9,34 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.90 l/100km (1:20,4) = €11,17 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.90 l/100km (1:20,4) = €11,17 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
JT246B |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie koolwaterstof | 0.04420 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.04440 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.10470 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 150 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 95 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 115 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 115 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00007 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
JT246B |
| do 17 aug. 2023 10:05 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 14 sep. 2024
|
| wo 21 aug. 2024 09:39 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 14 sep. 2025
|
| wo 20 aug. 2025 12:56 | apk lichte voertuigen |
205 - Band onvoldoende profiel
AC2 - Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont
periodieke controle - vervalt op ma 14 sep. 2026
|