![]() |
J239NT |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A1 Sportback 30 Tfsi |
| handelsnamen | A1 Sportback |
| uitvoeringen | A1 SportBack 30 TFSI |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 8 jan. 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7CW001RT11C167CPAEM1 |
| variant | SDKRFF1 |
| type | GB |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | J239NT |
| max. snelheid constructie | 203 km/u |
| Financieel | J239NT |
| catalogusprijs | € 36.405,00 |
| bruto BPM | € 2.983,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | J239NT |
| leeftijd | 7 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | J239NT |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1892*04 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,550 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | J239NT |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | J239NT |
| vervaldatum APK | do 1 apr. 2027 (over 308 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 18 mrt. 2021 |
| in bezit van eigenaar | 5 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | ma 1 apr. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 18 mrt. 2021 Import |
| Historie | J239NT |
|
|
J239NT |
| massa ledig voertuig | 1.100 Kg |
| massa rijklaar | 1.200 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.680 Kg |
| max. te belasten met | 580 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 905 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 255,0 cm |
| - spoorbreedte | 151,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 805 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 149,0 cm |
| Maten | J239NT |
| lengte | 4,029 - 4,043 m |
| breedte | 1,74 m |
| hoogte | 1,39 - 1,43 m |
| wielbasis | 2,55 m |
|
|
J239NT |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 92V/92V M+S; 5.5x15 ET40, 6x15 ET37 |
| Terugroepactie | J239NT |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | J239NT |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 85.00 kW (116 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 85 kW (116 pk) bij 5.000‐5.500 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 2.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DKR |
| Verbruik | J239NT |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,387/l op ma 25 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.431 l/100km (1:18,4) = €12,96 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.685 l/100km (1:15) = €15,96 |
| WLTP | |
| Milieu | J239NT |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.18 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 136 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 110 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 35.70 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.04 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.18 g/km |
| CO uitstoot | 399.40 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 65 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
J239NT |
| ma 17 mrt. 2025 13:41 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 1 apr. 2027 | |