![]() |
L629KS |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A2 |
| handelsnamen | Audi A2 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | ma 23 jul. 2001 - |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM52T008R8Z50S4K |
| variant | LAUAF1 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | L629KS |
| max. snelheid constructie | 173 km/u |
| Financieel | L629KS |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 4.237,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 14-02-2017. |
| Status | L629KS |
| leeftijd | 24 jaren en 3 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | L629KS |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*98/14*0131*04 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,400 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | L629KS |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | L629KS |
| vervaldatum APK | do 11 jun. 2026 Verloopt over 24 dagen |
| datum tenaamstelling | di 12 mei 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | do 14 feb. 2002 |
| datum 1e afgifte Nederland | za 12 jun. 2021 Import |
| Historie | L629KS |
|
|
L629KS |
| massa ledig voertuig | 968 Kg |
| massa rijklaar | 1.068 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.410 Kg |
| max. te belasten met | 442 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 745 Kg |
| - afstand volgende as | 240,0 cm |
| - spoorbreedte | 145,6 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 740 Kg |
| - spoorbreedte | 141,9 cm |
| Maten | L629KS |
| lengte | 3,82 m |
| breedte | 1,67 m |
| hoogte | 1,51 - 1,55 m |
| wielbasis | 2,40 m |
|
|
L629KS |
| Terugroepactie | L629KS |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | L629KS |
| max. netto vermogen | 55.00 kW (75 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.390 cm3 |
| netto max. vermogen | 55 kW (75 pk) bij 5.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | AUA |
| Verbruik | L629KS |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 8.30 l/100km (1:12) = €19,83 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.80 l/100km (1:20,8) = €11,47 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.10 l/100km (1:16,4) = €14,57 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.10 l/100km (1:16,4) = €14,57 |
| WLTP | |
| Milieu | L629KS |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*1999/102B |
| emissie koolwaterstof | 0.06800 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02500 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.25800 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 146 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 146 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
L629KS |
| di 23 mei 2023 09:23 | apk lichte voertuigen |
|
RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - is vervallen op di 11 jun. 2024 | |
| wo 29 mei 2024 13:47 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op wo 11 jun. 2025 | |
| wo 11 jun. 2025 16:54 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 11 jun. 2026 | |