![]() |
L754FP |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A3 Cabriolet Cabrio1.4tfsicod |
| handelsnamen | A3 Cabriolet |
| uitvoeringen | A3 Cabrio1.4TFSICoD |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 28 apr. 2015 - |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7AM014P8V137MMEM1 |
| variant | KCZEAF1 |
| type | 8V |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | L754FP |
| max. snelheid constructie | 222 km/u |
| Financieel | L754FP |
| catalogusprijs | € 49.643,00 |
| bruto BPM | € 3.155,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | L754FP |
| leeftijd | 10 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | L754FP |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0607*17 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,594 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | L754FP |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | L754FP |
| vervaldatum APK | wo 29 apr. 2026 Verloopt over 1 dagen |
| datum tenaamstelling | ma 24 nov. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating | ma 26 okt. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 10 mei 2021 Import |
| Historie | L754FP |
|
|
L754FP |
| massa ledig voertuig | 1.355 Kg |
| massa rijklaar | 1.455 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.880 Kg |
| max. te belasten met | 525 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 720 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.380 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS+ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 980 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 259,4 cm |
| - spoorbreedte | 153,7 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 980 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 150,8 cm |
| Maten | L754FP |
| lengte | 4,421 - 4,529 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,37 - 1,41 m |
| wielbasis | 2,59 m |
|
|
L754FP |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91W; 7x16 ET40 |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91H M+S; 6.5x16 ET43, 7x16 ET40 |
| Terugroepactie | L754FP |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | L754FP |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.395 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CZE |
| Verbruik | L754FP |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 6.10 l/100km (1:16,4) = €13,90 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.40 l/100km (1:22,7) = €10,03 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.00 l/100km (1:20) = €11,40 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.00 l/100km (1:20) = €11,40 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | L754FP |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie koolwaterstof | 0.04360 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.03540 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.25300 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 140 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 101 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 115 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 115 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00014 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
L754FP |
| wo 17 apr. 2024 09:34 | apk lichte voertuigen |
|
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde periodieke controle - is vervallen op di 29 apr. 2025 | |
| wo 23 apr. 2025 13:08 | apk lichte voertuigen |
|
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde periodieke controle - vervalt op wo 29 apr. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PS612T | zwart | do 20 sep. 2012 | €23.500,00 | 4 | 1.197 |
| 2 | ND125H | grijs | do 21 jun. 2012 | €26.118,00 | 4 | 1.390 |
| 3 | GXT29F | grijs | vr 12 sep. 2014 | €26.930,00 | 4 | 1.395 |
| 4 | 8KJF32 | wit | ma 29 apr. 2013 | €28.489,00 | 4 | 1.197 |
| 5 | 9KJF96 | wit | do 16 mei 2013 | €28.602,00 | 4 | 1.197 |
| 6 | 8KJF16 | zwart | za 13 jul. 2013 | €28.602,00 | 4 | 1.197 |
| 7 | 8KJF12 | zwart | vr 12 jul. 2013 | €28.741,00 | 4 | 1.197 |
| 8 | 8KJF13 | zwart | di 18 jun. 2013 | €28.741,00 | 4 | 1.197 |
| 9 | 9KJF92 | grijs | za 18 mei 2013 | €28.741,00 | 4 | 1.197 |
| 10 | 6KLK56 | wit | za 15 jun. 2013 | €28.741,00 | 4 | 1.197 |
| 11 | 4KJF23 | grijs | do 8 aug. 2013 | €28.833,00 | 4 | 1.197 |
| 12 | 8KJF11 | zwart | di 9 jul. 2013 | €28.833,00 | 4 | 1.197 |
| 13 | 4KJF24 | grijs | wo 24 jul. 2013 | €28.833,00 | 4 | 1.197 |
| 14 | 8KJF15 | zwart | vr 14 jun. 2013 | €28.833,00 | 4 | 1.197 |
| 15 | 4KJF19 | wit | vr 2 aug. 2013 | €28.833,00 | 4 | 1.197 |
| 16 | 4KLK44 | grijs | di 25 jun. 2013 | €28.833,00 | 4 | 1.197 |
| 17 | 4KJF18 | wit | do 20 jun. 2013 | €28.833,00 | 4 | 1.197 |
| 18 | 8KJF10 | zwart | vr 28 jun. 2013 | €28.833,00 | 4 | 1.197 |
| 19 | 8KJF18 | zwart | do 6 jun. 2013 | €28.833,00 | 4 | 1.197 |
| 20 | 4KJF20 | blauw | vr 9 aug. 2013 | €28.833,00 | 4 | 1.197 |
| 21 | J741FD | wit | do 10 mei 2012 | €28.948,00 | 4 | 1.197 |
| 22 | 9KJF98 | grijs | vr 10 mei 2013 | €28.972,00 | 4 | 1.197 |
| 23 | 6KLK58 | grijs | vr 14 jun. 2013 | €28.972,00 | 4 | 1.197 |
| 24 | 4KJF15 | zwart | do 6 jun. 2013 | €28.972,00 | 4 | 1.197 |
| 25 | 1KNB41 | blauw | vr 7 jun. 2013 | €28.972,00 | 4 | 1.197 |
| 26 | 8KJF14 | zwart | wo 5 jun. 2013 | €28.972,00 | 4 | 1.197 |
| 27 | 6KLK59 | wit | vr 7 jun. 2013 | €28.972,00 | 4 | 1.197 |
| 28 | 9KJF94 | blauw | ma 3 jun. 2013 | €29.313,00 | 4 | 1.197 |
| 29 | 8TRK47 | grijs | di 15 apr. 2014 | €29.714,00 | 4 | 1.197 |
| 30 | J693RB | wit | ma 7 mei 2012 | €29.912,00 | 4 | 1.197 |