| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A3 Limousine 35 Tfsi |
| handelsnamen | A3 Limousine
|
| uitvoeringen | A3 Limousine 35 TFSI
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 7 apr. 2021 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7CW002RT011A174BIAEM1MLN1B20 |
| variant | LDFYAF1 |
| type | GY |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
|
Prestaties
|
L425VX |
|
max. snelheid constructie |
232 km/u |
|
Financieel
|
L425VX |
| catalogusprijs | € 43.894,00 |
| bruto BPM | € 3.938,00 |
| bijtelling | 22% is €9.657 (is €805 per maand), geldig van 01-09-2021 tot 01-09-2026
|
|
Status
|
L425VX |
| leeftijd | 4 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
L425VX |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*2060*14 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,618 - 2,630 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
L425VX |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
L425VX |
| vervaldatum APK | vr 27 aug. 2027 (over 467 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 20 nov. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 27 aug. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 27 aug. 2021 |
|
Historie
|
L425VX |
Massa
|
L425VX |
| massa ledig voertuig | 1.295 Kg |
| massa rijklaar | 1.395 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.880 Kg |
| max. te belasten met | 585 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 690 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 70 Kg |
| max. kogeldruk | 80 kg |
| max. massa samenstelling | 3.380 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, schijven op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 995 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 261,8 cm |
| - spoorbreedte | 153,9 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 975 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 152,6 cm |
|
Maten
|
L425VX |
| lengte | 4,49 m |
| breedte | 1,82 m |
| hoogte | 1,39 m |
| wielbasis | 2,62 m |
Banden
|
L425VX |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91V; 7x16 ET40 / 225/45R17 91Y/94V; 8x17 ET46 / 225/40R18 92Y; 8x18 ET46 |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91H M+S; 6.5x16 ET43 / 205/50R17 93H M+S; 6.5x17 ET43 / 225/45R17 94V M+S; 8x17 ET46 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 92V M+S; 8x18 ET46 |
|
Terugroepactie
|
L425VX |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
L425VX |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 9.40 kW (13 pk) |
| motorcode | DFY |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 5.000‐6.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.500 rpm |
| Verbruik |
L425VX |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.078 l/100km (1:19,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.809 l/100km (1:17,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.45 l/100km (1:22,5) = €0,00 |
| brandstof 2 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 5.80 l/100km (1:17,2) = €13,86 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.00 l/100km (1:25) = €9,56 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.70 l/100km (1:21,3) = €11,23 |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 5.600 l/100km (1:17,9) = € 13,38 |
|
Milieu
|
L425VX |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.00 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 126 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 130 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 85 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 102 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 18.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.06 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.00 g/km |
| CO uitstoot | 134.80 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 107 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
L425VX |
| di 1 jul. 2025 13:53 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 27 aug. 2027
|