![]() |
R875PG |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A3 Sportback 30 Tfsi |
| handelsnamen | A3 Sportback |
| uitvoeringen | A3 SportBack 30 TFSI |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 11 jun. 2021 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7CW005RT011B174BIAEM1VLN1B20 |
| variant | SDLAAF1 |
| type | GY |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | R875PG |
| max. snelheid constructie | 204 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 10,6 sec |
| Financieel | R875PG |
| catalogusprijs | € 41.359,00 |
| bruto BPM | € 2.646,00 |
| bijtelling | 22% is €9.099 (is €758 per maand), geldig van 01-03-2022 tot 01-03-2027 |
| afschrijvingsmoment BPM | do 13 okt. 2022 |
| Status | R875PG |
| leeftijd | 4 jaren en 3 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | R875PG |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*2060*16 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,618 - 2,630 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | R875PG |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | R875PG |
| vervaldatum APK | di 1 feb. 2028 (over 614 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 17 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | di 1 feb. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 20 mrt. 2023 Import |
| Historie | R875PG |
|
|
R875PG |
| massa ledig voertuig | 1.255 Kg |
| massa rijklaar | 1.355 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.835 Kg |
| max. te belasten met | 580 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 670 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.135 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 985 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 261,8 cm |
| - spoorbreedte | 153,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 935 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 152,6 cm |
| Maten | R875PG |
| lengte | 4,35 m |
| breedte | 1,82 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,62 m |
|
|
R875PG |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 92V; 5.5x15 ET40, 6x15 ET37 / 195/55R16 91V; 6.5x16 ET40 |
| banden; velgen en ET | 215/45R17 91W; 7.5x17 ET46 / 215/40R18 89Y; 7.5x18 ET46 |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 92H M+S; 5.5x15 ET40 / 195/55R16 91V M+S; 6.5x16 ET40 / 215/45R17 91W M+S; 7.5x17 ET46 |
| Terugroepactie | R875PG |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | R875PG |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 81.00 kW (110 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 9.40 kW (13 pk) |
| motorcode | DLA |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 81 kW (110 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 2.000 rpm |
| Verbruik | R875PG |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.531 l/100km (1:22,1) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.367 l/100km (1:18,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.09 l/100km (1:24,4) = €0,00 |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,387/l op ma 25 mei 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | R875PG |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 119 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 115 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 81 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 94 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 35.10 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.01 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.00 g/km |
| CO uitstoot | 102.90 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 101 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
R875PG |
| wo 7 jan. 2026 14:00 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op di 1 feb. 2028 | |