| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A3 Sportback G-Tron |
| handelsnamen | A3 Sportback G-Tron
|
| uitvoeringen | A3 SportBack g-tron
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 25 sep. 2014 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7AM006R8V917MMEM1 |
| variant | SCPWAF1 |
| type | 8V |
| plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| site | https://www.audi.nl |
|
Prestaties
|
8ZDT56 |
|
max. snelheid constructie |
197 km/u |
|
Financieel
|
8ZDT56 |
| catalogusprijs | € 32.799,00 |
| bruto BPM | niet opgegeven |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
8ZDT56 |
| leeftijd | 11 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | ja |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | nee (beslag gelegd, overheidsvoertuig, van fleetowner, lease- of verhuurbedrijf, geƫxporteerd) |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
|
Typegoedkeuring
|
8ZDT56 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0607*16 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,620 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
8ZDT56 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
8ZDT56 |
| vervaldatum APK | zo 25 jan. 2026 -119 dagen verlopen |
|
|
| datum 1e toelating |
ma 29 dec. 2014 |
| datum 1e afgifte Nederland |
ma 29 dec. 2014 |
|
Historie
|
8ZDT56 |
Massa
|
8ZDT56 |
| massa ledig voertuig | 1.255 Kg |
| massa rijklaar | 1.355 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.820 Kg |
| max. te belasten met | 565 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 670 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.170 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS+ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 970 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 262,0 cm |
| - spoorbreedte | 153,8 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 970 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 150,8 cm |
|
Maten
|
8ZDT56 |
| lengte | 4,310 - 4,425 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,39 - 1,48 m |
| wielbasis | 2,62 m |
Banden
|
8ZDT56 |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91W; 6.5x16 ET46, 7x16 ET48 |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91H M+S; 6x16 ET48, 6.5x16 ET46 |
|
Terugroepactie
|
8ZDT56 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
8ZDT56 |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 81.00 kW (110 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
CNG |
| type gasinstallatie | Af-fabriek gasinstallatie |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.395 cm3 |
| netto max. vermogen | 81 kW (110 pk) bij 4.800 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 2 afzonderlijk te gebruiken brandstoftypes uitgerust met 2 brandstof-systemen |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CPW |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.395 cm3 |
| netto max. vermogen | 81 kW (110 pk) bij 4.800 rpm bij 4.800 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 1.500 rpm |
| type gasinstallatie | Af-fabriek gasinstallatie |
| Verbruik |
8ZDT56 |
| brandstof 1 |
CNG |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.90 l/100km (1:20,4) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.90 l/100km (1:20,4) = €0,00 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| brandstof 2 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.00 l/100km (1:20) = €11,94 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
8ZDT56 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
CNG |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*195/2013W |
| emissie koolwaterstof | 0.06400 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02200 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.03800 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 113 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 73 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 88 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 88 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 115 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 81 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
8ZDT56 |
| vr 5 jan. 2024 11:36 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 25 jan. 2025
|
| ma 23 dec. 2024 14:58 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 25 jan. 2026
|