![]() |
JXP39T |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A3 Tfsi Quattro |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | JXP39T |
| max. snelheid | 209 km/u |
| Financieel | JXP39T |
| catalogusprijs | € 55.845,00 |
| bruto BPM | € 1.654,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | do 5 feb. 2026 |
| Status | JXP39T |
| leeftijd | 10 jaren en 5 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | JXP39T |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | JXP39T |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JXP39T |
| vervaldatum APK | wo 24 feb. 2027 (over 273 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 11 feb. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | di 29 dec. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 11 feb. 2026 Import |
| Historie | JXP39T |
|
|
JXP39T |
| massa ledig voertuig | 1.545 Kg |
| massa rijklaar | 1.645 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.070 Kg |
| max. te belasten met | 525 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.080 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.040 Kg |
| Maten | JXP39T |
| lengte | 4,46 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,63 m |
|
|
JXP39T |
| Terugroepactie | JXP39T |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | JXP39T |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.984 cm3 |
| netto max. vermogen | 162 kW (221 pk) |
| Verbruik | JXP39T |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | JXP39T |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 159 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
JXP39T |
| di 24 feb. 2026 11:50 | apk lichte voertuigen |
|
516 - Dimlicht onjuist afgesteld periodieke controle - vervalt op wo 24 feb. 2027 | |