![]() |
N455LP |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A4 Limousine 35 Tfsi 35tfsi |
| handelsnamen | A4 Limousine |
| uitvoeringen | A4 Limousine 35TFSI A4 Limousine 35 TFSI |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 7 nov. 2018 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7CK003RT021E18S57CSAEM1 |
| variant | L2DLVBF1 |
| type | B8 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | N455LP |
| max. snelheid constructie | 225 km/u |
| Financieel | N455LP |
| catalogusprijs | € 50.221,00 |
| bruto BPM | € 7.051,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 10 nov. 2021 |
| Status | N455LP |
| leeftijd | 7 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | N455LP |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0430*56 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,829 - 2,831 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | N455LP |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | N455LP |
| vervaldatum APK | zo 14 feb. 2027 (over 294 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 3 jan. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | do 14 feb. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 17 nov. 2021 Import |
| Historie | N455LP |
|
|
N455LP |
| massa ledig voertuig | 1.410 Kg |
| massa rijklaar | 1.510 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.035 Kg |
| max. te belasten met | 625 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 90 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.535 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a schijven/schijven, ABS met EBD/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.060 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 282,9 cm |
| - spoorbreedte | 156,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.065 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 155,4 cm |
| Maten | N455LP |
| lengte | 4,738 - 4,856 m |
| breedte | 1,84 m |
| hoogte | 1,39 - 1,43 m |
| wielbasis | 2,83 m |
|
|
N455LP |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92H; 7x16 ET35 / 225/50R17 94H; 7.5x17 ET38 / 245/40R18 93H; 8x18 ET40 |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92H M+S; 7x16 ET35 / 225/50R17 98H M+S; 7x17 ET42 / 225/50R17 98V M+S; 7.5x17 ET38 |
| banden; velgen en ET | 225/45R18 95H M+S; 7.5x18 ET39 / 245/40R18 97V M+S; 8x18 ET40 |
| Terugroepactie | N455LP |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - di 28 apr. 2020 | In de behuizing van de starterdynamo met riem kan mogelijk vocht binnendringen. Als gevolg kan er kortsluiting en oververhitting optreden. |
| Motor & Brandstof | N455LP |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| brandstof 1 | Benzine |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 1.50 kW (2 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 0.00 kW (0 pk) |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.984 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 3.900‐6.000 rpm |
| koppel | 270 Nm bij 1.350 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DLV |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | N455LP |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.262 l/100km (1:16) = €14,27 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 7.145 l/100km (1:14) = €16,28 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| max. vermogen 60 minuten | 0.00 |
| Milieu | N455LP |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.19 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 160 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 BG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347BG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 134 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 10.20 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.30 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.19 g/km |
| CO uitstoot | 161.60 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 BG |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
N455LP |
| di 14 jan. 2025 15:27 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op zo 14 feb. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6TXL04 | grijs | za 7 jun. 2014 | €28.005,00 | 4 | 1.798 |
| 2 | 70ZXF4 | zwart | do 28 feb. 2013 | €28.060,00 | 4 | 1.798 |
| 3 | 7TXL01 | blauw | di 3 jun. 2014 | €28.411,00 | 4 | 1.798 |
| 4 | 6TDH24 | blauw | wo 26 mrt. 2014 | €29.116,00 | 4 | 1.798 |
| 5 | 44ZXF5 | grijs | di 16 apr. 2013 | €29.386,00 | 4 | 1.798 |
| 6 | 2TDH77 | blauw | ma 6 jan. 2014 | €29.716,00 | 4 | 1.798 |
| 7 | 8XZZ18 | zwart | do 18 dec. 2014 | €29.950,00 | 4 | 1.798 |
| 8 | 7TXL21 | blauw | za 7 jun. 2014 | €30.460,00 | 4 | 1.798 |
| 9 | 4ZNG06 | blauw | vr 6 feb. 2015 | €30.791,00 | 4 | 1.798 |
| 10 | 2TDJ28 | wit | vr 28 feb. 2014 | €30.901,00 | 4 | 1.968 |
| 11 | KJ573R | blauw | do 22 sep. 2016 | €31.214,00 | 4 | 1.395 |
| 12 | 9XPR96 | grijs | vr 31 okt. 2014 | €31.220,00 | 4 | 1.798 |
| 13 | KJ685R | grijs | wo 4 jan. 2017 | €31.293,00 | 4 | 1.395 |
| 14 | KJ946R | grijs | vr 30 sep. 2016 | €31.295,00 | 4 | 1.395 |
| 15 | RF488B | zwart | vr 17 nov. 2017 | €31.310,00 | 4 | 1.395 |
| 16 | 9XZZ57 | grijs | za 28 feb. 2015 | €31.324,00 | 4 | 1.798 |
| 17 | 8XZZ20 | grijs | wo 31 dec. 2014 | €31.950,00 | 4 | 1.798 |
| 18 | 74ZXF4 | zwart | do 28 feb. 2013 | €31.987,00 | 4 | 1.798 |
| 19 | 4TDJ55 | blauw | do 27 mrt. 2014 | €32.068,00 | 4 | 1.798 |
| 20 | 7TDJ46 | blauw | wo 15 jan. 2014 | €32.221,00 | 4 | 1.968 |
| 21 | KJ896R | zwart | ma 3 okt. 2016 | €32.238,00 | 4 | 1.395 |
| 22 | NK822P | grijs | ma 2 apr. 2012 | €32.359,00 | 4 | 1.798 |
| 23 | 1TBP40 | zwart | di 31 dec. 2013 | €32.631,00 | 4 | 1.798 |
| 24 | 4KNG79 | wit | do 6 jun. 2013 | €32.800,00 | 4 | 1.798 |
| 25 | 4KXG71 | grijs | vr 2 aug. 2013 | €32.800,00 | 4 | 1.798 |
| 26 | 4KGK76 | grijs | za 13 apr. 2013 | €32.800,00 | 4 | 1.798 |
| 27 | 53ZXN3 | grijs | do 7 mrt. 2013 | €32.800,00 | 4 | 1.798 |
| 28 | 5KLP12 | zwart | za 1 jun. 2013 | €32.800,00 | 4 | 1.798 |
| 29 | 5KVB53 | zwart | ma 22 jul. 2013 | €32.800,00 | 4 | 1.798 |
| 30 | 6KGZ99 | grijs | do 18 apr. 2013 | €32.800,00 | 4 | 1.798 |