| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A4 Limousine 40 Tfsi |
| handelsnamen | A4 Limousine
|
| uitvoeringen | A4 Limousine 40 TFSI
|
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 27 okt. 2021 - ma 27 jun. 2022 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7CK003RT011B17S54BIAEM1BB1 |
| variant | L2DMSAF1 |
| type | B8 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
|
Prestaties
|
P652KG |
|
max. snelheid constructie |
210 km/u |
|
Financieel
|
P652KG |
| catalogusprijs | € 51.686,00 |
| bruto BPM | € 6.531,00 |
| bijtelling | 22% is €11.371 (is €948 per maand), geldig van 01-05-2022 tot 01-05-2027
|
| afschrijvingsmoment BPM |
wo 30 mrt. 2022 |
|
Status
|
P652KG |
| leeftijd | 4 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
P652KG |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0430*84 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,827 - 2,831 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
P652KG |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
P652KG |
| vervaldatum APK | wo 8 apr. 2026 -18 dagen verlopen |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 2 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 8 apr. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 8 apr. 2022 |
|
Historie
|
P652KG |
Massa
|
P652KG |
| massa ledig voertuig | 1.460 Kg |
| massa rijklaar | 1.560 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.060 Kg |
| max. te belasten met | 600 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 90 Kg |
| max. kogeldruk | 80 kg |
| max. massa samenstelling | 3.560 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven; ABS met EBD/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.070 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 282,7 cm |
| - spoorbreedte | 156,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.080 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 155,8 cm |
|
Maten
|
P652KG |
| lengte | 4,77 m |
| breedte | 1,85 m |
| hoogte | 1,42 m |
| wielbasis | 2,83 m |
Banden
|
P652KG |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92H; 7x16 ET35 / 225/50R17 94H; 7.5x17 ET38 / 245/40R18 93H; 8x18 ET40 |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92H M+S; 7x16 ET35 / 225/50R17 98H M+S; 7x17 ET42 / 225/50R17 98V M+S; 7.5x17 ET38 |
| banden; velgen en ET | 225/45R18 95H M+S; 7.5x18 ET39 / 245/40R18 97V M+S; 8x18 ET40 |
|
Terugroepactie
|
P652KG |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
P652KG |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 150.00 kW (204 pk) |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 1.25 kW (2 pk) |
| motorcode | DMS |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.984 cm3 |
| netto max. vermogen | 150 kW (204 pk) bij 4.475‐6.000 rpm |
| koppel | 320 Nm bij 4.475 rpm |
| Verbruik |
P652KG |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.635 l/100km (1:17,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.822 l/100km (1:14,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.38 l/100km (1:18,6) = €0,00 |
| brandstof 2 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.10 l/100km (1:14,1) = €16,18 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.80 l/100km (1:20,8) = €10,94 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.60 l/100km (1:17,9) = €12,76 |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 6.200 l/100km (1:16,1) = € 14,13 |
|
Milieu
|
P652KG |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.24 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 142 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 158 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 103 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 123 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 10.80 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.12 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.24 g/km |
| CO uitstoot | 92.00 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 128 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
P652KG |
| Nog geen keuringen/meldingen |