| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A5 2.0 Tfsi |
| handelsnamen | Audi A5
|
| uitvoeringen | A5 2.0 tfsi
|
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 13 okt. 2010 - 2014 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, coupé |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM6B1004R8T607MGEM1 |
| variant | CCDNBF1 |
| type | B8 |
| plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/nl/results/audi/a4/a5/25897 |
| site | https://www.audi.nl |
|
Prestaties
|
85RSZ3 |
|
max. snelheid constructie |
236 km/u |
|
Financieel
|
85RSZ3 |
| catalogusprijs | € 48.364,00 |
| bruto BPM | € 7.999,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 21-07-2026.
|
|
Status
|
85RSZ3 |
| leeftijd | 14 jaren en 10 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
|
Typegoedkeuring
|
85RSZ3 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Coupe |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0430*18 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,758 m |
| zitplaatsen | 4 |
|
Tellerstand
|
85RSZ3 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
85RSZ3 |
| vervaldatum APK | ma 27 jul. 2026 Verloopt over 57 dagen |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 30 mei 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
do 21 jul. 2011 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 21 jul. 2011 |
|
Historie
|
85RSZ3 |
Massa
|
85RSZ3 |
| massa ledig voertuig | 1.405 Kg |
| massa rijklaar | 1.505 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.930 Kg |
| max. te belasten met | 525 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.460 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.030 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 275,8 cm |
| - spoorbreedte | 158,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.010 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 156,9 cm |
|
Maten
|
85RSZ3 |
| lengte | 4,625 - 4,780 m |
| breedte | 1,85 m |
| hoogte | 1,36 - 1,38 m |
| wielbasis | 2,76 m |
Banden
|
85RSZ3 |
| banden; velgen en ET | 225/50R17 94Y; 7.5x17 ET28 / 245/45R17 95Y; 8x17 ET26 |
| banden; velgen en ET | 245/40R18 93Y; 8.5x18 ET29 |
| banden; velgen en ET | 255/35R19 96Y; 8.5x19 ET32, 9x19 ET33 |
|
Terugroepactie
|
85RSZ3 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
85RSZ3 |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 132.00 kW (180 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.984 cm3 |
| netto max. vermogen | 132 kW (180 pk) bij 4.000 rpm |
| koppel | 320 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CDN |
| Verbruik |
85RSZ3 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,387/l op ma 25 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.40 l/100km (1:15,6) = €15,28 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.40 l/100km (1:15,6) = €15,28 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
85RSZ3 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 F |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*692/2008F |
| emissie koolwaterstof | 0.02800 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.05360 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.23910 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 193 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 123 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 149 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 149 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00103 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
85RSZ3 |
| ma 3 jul. 2023 09:24 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 27 jul. 2024
|
| ma 22 jul. 2024 11:42 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 27 jul. 2025
|
| do 24 jul. 2025 10:21 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op ma 27 jul. 2026
|