| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A5 Cabriolet 1.8tfsi |
| handelsnamen | A5 Cabriolet
|
| uitvoeringen | A5 Cabriolet 1.8TFSI
|
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 26 okt. 2011 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM6B1004RB8T1S47MGEM1 |
| variant | KCJEBF1 |
| type | B8 |
| plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| site | https://www.audi.nl |
|
Prestaties
|
44TGV4 |
|
max. snelheid constructie |
222 km/u |
|
Financieel
|
44TGV4 |
| catalogusprijs | € 58.022,00 |
| bruto BPM | € 7.376,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Bijna Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 25-01-2027.
|
|
Status
|
44TGV4 |
| leeftijd | 14 jaren en 3 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
44TGV4 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0430*22 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,758 m |
| zitplaatsen | 4 |
|
Tellerstand
|
44TGV4 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
44TGV4 |
| vervaldatum APK | ma 25 jan. 2027 (over 252 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
vr 30 jun. 2023 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 25 jan. 2012 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 25 jan. 2012 |
|
Historie
|
44TGV4 |
Massa
|
44TGV4 |
| massa ledig voertuig | 1.595 Kg |
| massa rijklaar | 1.695 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.120 Kg |
| max. te belasten met | 525 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.670 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met EBD+ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.060 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 275,8 cm |
| - spoorbreedte | 158,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.160 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 156,9 cm |
|
Maten
|
44TGV4 |
| lengte | 4,626 - 4,720 m |
| breedte | 1,85 m |
| hoogte | 1,37 - 1,39 m |
| wielbasis | 2,76 m |
Banden
|
44TGV4 |
| banden; velgen en ET | 225/50R17 94Y; 7.5x17 ET28 / 225/50R17 94H M+S; 7.5x17 ET28 |
|
Terugroepactie
|
44TGV4 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
44TGV4 |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 125.00 kW (170 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.798 cm3 |
| netto max. vermogen | 125 kW (170 pk) bij 3.800 rpm |
| koppel | 320 Nm bij 1.400 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CJE |
| Verbruik |
44TGV4 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.90 l/100km (1:12,7) = €18,87 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.10 l/100km (1:19,6) = €12,18 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.20 l/100km (1:16,1) = €14,81 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.20 l/100km (1:16,1) = €14,81 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
44TGV4 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 F |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*566/2011F |
| emissie koolwaterstof | 0.05080 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02010 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.33930 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 182 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 119 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 143 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 143 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00019 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
44TGV4 |
| wo 24 jan. 2024 15:09 | apk lichte voertuigen |
497 - Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt
periodieke controle - is vervallen op za 25 jan. 2025
|
| di 21 jan. 2025 14:18 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 25 jan. 2026
|
| do 15 jan. 2026 15:48 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op ma 25 jan. 2027
|