| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A5 Cabriolet 2.0tfsi |
| handelsnamen | Audi A5 Cabriolet
|
| uitvoeringen | A5 Cabriolet 2.0TFSI
|
| aandrijving | voor |
| versnelling | S-Tronic |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 13 okt. 2010 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FAVW0030R8F907MGEM0 |
| variant | KCDNBF1 |
| type | B8 |
| plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| site | https://www.audi.nl |
|
Prestaties
|
31PTG4 |
|
max. snelheid constructie |
219 km/u |
|
Financieel
|
31PTG4 |
| catalogusprijs | € 63.583,00 |
| bruto BPM | € 11.410,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 25-03-2026.
|
|
Status
|
31PTG4 |
| leeftijd | 15 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
31PTG4 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0430*18 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,758 m |
| zitplaatsen | 4 |
|
Tellerstand
|
31PTG4 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
31PTG4 |
| vervaldatum APK | do 14 mei 2026 Verloopt over 41 dagen |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 3 apr. 2014 |
| in bezit van eigenaar | 12 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 25 mrt. 2011 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 25 mrt. 2011 |
|
Historie
|
31PTG4 |
Massa
|
31PTG4 |
| massa ledig voertuig | 1.630 Kg |
| massa rijklaar | 1.730 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.155 Kg |
| max. te belasten met | 525 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.705 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.100 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 275,8 cm |
| - spoorbreedte | 158,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.160 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 156,9 cm |
|
Maten
|
31PTG4 |
| lengte | 4,625 - 4,780 m |
| breedte | 1,85 m |
| hoogte | 1,37 - 1,39 m |
| wielbasis | 2,76 m |
Banden
|
31PTG4 |
| banden; velgen en ET | 225/55R16 95Y; 7.5x16 ET28 / 225/50R17 94Y; 7.5x17 ET28 / 245/45R17 95Y; 8x17 ET26 |
| banden; velgen en ET | 245/40R18 93Y; 8.5x18 ET29 |
| banden; velgen en ET | 255/35R19 96Y; 8.5x19 ET32, 9x19 ET33 / 265/30R20 94Y; 9x20 ET29 |
|
Terugroepactie
|
31PTG4 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
31PTG4 |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 132.00 kW (180 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.984 cm3 |
| netto max. vermogen | 132 kW (180 pk) bij 4.000 rpm |
| koppel | 320 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CDN |
| Verbruik |
31PTG4 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,334/l op ma 30 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 9.90 l/100km (1:10,1) = €23,11 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.00 l/100km (1:16,7) = €14,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.40 l/100km (1:13,5) = €17,27 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 7.40 l/100km (1:13,5) = €17,27 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
31PTG4 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 F |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*692/2008F |
| emissie koolwaterstof | 0.05860 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.04230 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.57340 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 232 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 141 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 174 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 174 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00174 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
31PTG4 |
| ma 24 apr. 2023 14:18 | apk lichte voertuigen |
497 - Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt
periodieke controle - is vervallen op zo 28 apr. 2024
|
| di 14 mei 2024 14:26 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op wo 14 mei 2025
|
| di 6 mei 2025 16:50 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op do 14 mei 2026
|