| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A6 Avant 3.0 Tdi Quattro S Tronic Business Tiptronic |
| handelsnamen | A6 Avant
|
| uitvoeringen | Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro tiptronic
Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro S tronic Business
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 18 sep. 2014 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | QA8BK021P4G06S57MMEM2 |
| variant | ACVUAQ1 |
| type | 4G |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
|
Prestaties
|
TR086T |
|
max. snelheid constructie |
250 km/u |
|
Financieel
|
TR086T |
| catalogusprijs | € 101.371,00 |
| bruto BPM | € 10.570,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
TR086T |
| leeftijd | 11 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
TR086T |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0436*19 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,914 - 2,921 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
TR086T |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
TR086T |
| vervaldatum APK | zo 8 nov. 2026 (over 174 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
wo 17 jul. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 9 jan. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland |
di 6 nov. 2018 Import |
|
Historie
|
TR086T |
Massa
|
TR086T |
| massa ledig voertuig | 1.875 Kg |
| massa rijklaar | 1.975 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.530 Kg |
| max. te belasten met | 655 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.100 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.710 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.300 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 291,4 cm |
| - spoorbreedte | 161,4 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.375 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 161,0 cm |
|
Maten
|
TR086T |
| lengte | 4,943 - 5,056 m |
| breedte | 1,87 m |
| hoogte | 1,42 - 1,49 m |
| wielbasis | 2,91 m |
Banden
|
TR086T |
| banden; velgen en ET | 225/55R17 97Y; 8x17 ET39 |
| banden; velgen en ET | 225/55R17 97H M+S; 7.5x17 ET37 |
|
Terugroepactie
|
TR086T |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
TR086T |
| layout | V-T-DI |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 235.00 kW (320 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Diesel |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 6 |
| cilinderinhoud | 2.967 cm3 |
| netto max. vermogen | 235 kW (320 pk) bij 3.900 rpm |
| koppel | 650 Nm bij 1.400 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | CVU |
| Verbruik |
TR086T |
| brandstof 1 |
Diesel |
| dieselprijs | €2,365/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.70 l/100km (1:13) = €18,21 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.70 l/100km (1:17,5) = €13,48 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.40 l/100km (1:15,6) = €15,14 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.40 l/100km (1:15,6) = €15,14 |
| maximale biobrandstof percentage | 7.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
TR086T |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.06860 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.15440 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 201 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 150 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 169 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 169 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00046 g/km |
| roetuitstoot | 0.50 -1m |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.08890 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.375 tpm |
Keuringen
|
TR086T |
| di 7 nov. 2023 11:53 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op vr 8 nov. 2024
|
| vr 18 okt. 2024 09:33 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 8 nov. 2025
|
| vr 31 okt. 2025 13:41 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op zo 8 nov. 2026
|