| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A6 Avant 55 Tfsi E 55tfsi Quattro |
| handelsnamen | A6 Avant 55 Tfsi E
|
| uitvoeringen | A6 Avant 55TFSI e Quattro
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 9 feb. 2021 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | QD7AD7DK001101B19S54BIBEM9H66FSB3 |
| variant | ADRYAQ1 |
| type | F2 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/audi/a6/33445 |
| site | https://www.audi.nl |
|
Prestaties
|
JDG71X |
|
max. snelheid constructie |
250 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h |
5,7 sec |
|
Financieel
|
JDG71X |
| catalogusprijs | € 97.520,00 |
| bruto BPM | € 719,00 |
| bijtelling | 22% is €21.454 (is €1.788 per maand), geldig van 01-08-2021 tot 01-08-2026
|
| afschrijvingsmoment BPM |
za 2 aug. 2025 |
|
Status
|
JDG71X |
| leeftijd | 4 jaren en 10 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
JDG71X |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1801*28 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,932 - 2,933 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
JDG71X |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
JDG71X |
| vervaldatum APK | wo 30 sep. 2026 (over 150 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
vr 3 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating |
do 1 jul. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 3 apr. 2026 Import |
|
Historie
|
JDG71X |
Massa
|
JDG71X |
| massa ledig voertuig | 2.050 Kg |
| massa rijklaar | 2.150 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.675 Kg |
| max. te belasten met | 625 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. daklast | 90 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.675 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.245 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 293,2 cm |
| - spoorbreedte | 161,8 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.500 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 160,3 cm |
|
Maten
|
JDG71X |
| lengte | 4,94 m |
| breedte | 1,89 m |
| hoogte | 1,43 m |
| wielbasis | 2,93 m |
Banden
|
JDG71X |
| banden; velgen en ET | 225/55R18 102Y; 8x18 ET39 / 245/45R19 102Y; 8.5x19 ET40 / 255/40R20 101Y; 8.5x20 ET43 |
| banden; velgen en ET | 255/35R21 101Y; 8.5x21 ET43 |
| banden; velgen en ET | 225/55R18 102V M+S; 8x18 ET39 / 245/45R19 102V M+S; 8x19 ET39 |
|
Terugroepactie
|
JDG71X |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| terugroepactie referentiecode | De hoogvoltaccu kan mogelijk oververhit raken tijdens het laden. |
| risicobeoordeling | Brand met letselschade |
| materiële gevolgen | Oververhitting van de hoogvoltaccu kan bij het laden leiden tot brandgevaar en daarmee tot het risico op (zwaar) persoonlijk letsel en materiĆ«le schade. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht tijdelijk de hoogvoltaccu niet meer extern te laden en de e-tron modus Battery Charge en Battery Hold niet te gebruiken. Klanten worden in de eerste helft van 2025 uitgenodigd bij de merkdealer voor het installeren van controlesoftware die nog in ontwikkeling is. |
| aangekondigd door producent op | do 28 nov. 2024 (ref. code 93AB) |
| gemeld aan RDW op | di 10 dec. 2024 |
| gemeld door | Pon's Automobielhandel B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | ma 9 dec. 2024 middels een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 088- 0330108 |
| meer informatie via web | (Nog) niet bekend |
| totaal aantal terugroepingen | 6.133 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 171 |
| gepubliceerd door RDW op | ma 16 dec. 2024 |
|
Motor & Brandstof
|
JDG71X |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 195.00 kW (266 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 105.00 kW (143 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| koppel elektromotor | 350 Nm |
| motorcode | DRY |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.984 cm3 |
| netto max. vermogen | 195 kW (266 pk) bij 5.250‐6.500 rpm |
| koppel | 370 Nm bij 1.600 rpm |
| koppel elektromotor | 350 Nm |
| Verbruik |
JDG71X |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.089 l/100km (1:91,8) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.329 l/100km (1:75,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 1.294 l/100km (1:77,3) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik | 69 - 64 km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gewogen gecombineerd WLTP | 1,3 l/100km |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 18,1 - 19,16 kW/100km |
|
Milieu
|
JDG71X |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.37 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 30 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 29.50000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 16.20 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.16 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.37 g/km |
| CO uitstoot | 238.90 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gewogen | 34,0 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
JDG71X |
| Nog geen keuringen/meldingen |