| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | A6 Avant 55 Tfsi E Quattro |
| handelsnamen | A6 Avant 55 Tfsi E
|
| uitvoeringen | A6 Avant 55 TFSI e Quattro
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 11 aug. 2020 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | QD7AD7DK001RT101B19S54BFBEM9H660FS0 |
| variant | ADLGAQ1 |
| type | F2 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/audi/a6/33445 |
| site | https://www.audi.nl |
|
Prestaties
|
HGK22D |
|
max. snelheid constructie |
250 km/u |
| topsnelheid |
250 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h |
5,7 sec |
|
Financieel
|
HGK22D |
| catalogusprijs | € 82.603,00 |
| bruto BPM | € 750,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM |
do 20 feb. 2025 |
|
Status
|
HGK22D |
| leeftijd | 5 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
HGK22D |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1801*25 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,932 - 2,933 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
HGK22D |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
HGK22D |
| vervaldatum APK | zo 30 jan. 2028 (over 619 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 1 mrt. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 30 dec. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland |
za 1 mrt. 2025 Import |
|
Historie
|
HGK22D |
Massa
|
HGK22D |
| massa ledig voertuig | 2.050 Kg |
| massa rijklaar | 2.150 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.675 Kg |
| max. te belasten met | 625 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. daklast | 90 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.675 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.245 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 293,2 cm |
| - spoorbreedte | 161,8 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.500 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 160,3 cm |
|
Maten
|
HGK22D |
| lengte | 4,94 m |
| breedte | 1,89 m |
| hoogte | 1,43 m |
| wielbasis | 2,93 m |
Banden
|
HGK22D |
| banden; velgen en ET | 255/55R18 102Y; 8x18 ET39 / 245/45R19 102Y; 8.5x19 en 40 / 255/40R20 101Y; 8.5x20 ET43 |
| banden; velgen en ET | 225/55R18 102V M+S; 8x18 ET39 / 245/45R19 102V M+S; 8x19 ET39 |
|
Terugroepactie
|
HGK22D |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
HGK22D |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 185.00 kW (252 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 105.00 kW (143 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| koppel elektromotor | 350 Nm |
| motorcode | DLG |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.984 cm3 |
| netto max. vermogen | 185 kW (252 pk) bij 5.000‐6.000 rpm |
| koppel | 370 Nm bij 1.600 rpm |
| koppel elektromotor | 350 Nm |
| Verbruik |
HGK22D |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.517 l/100km (1:65,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.999 l/100km (1:50) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 1.852 l/100km (1:54) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik | 56 - 47 km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| WLTP |
|
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 17,64 - 18,62 kW/100km |
|
Milieu
|
HGK22D |
| WLTP |
|
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 42 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 42.15000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 9.30 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.55 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.23 g/km |
| CO uitstoot | 263.50 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot gewogen | 44,0 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
HGK22D |
| do 4 dec. 2025 16:40 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op zo 30 jan. 2028
|