| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| geproduceerd in | Brussel, België |
| handelsbenaming | E-Tron 50 Quattro |
| handelsnamen | E-Tron 50
|
| uitvoeringen | e-tron 50 quattro
|
| platform | MLB |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | single speed fixed gear |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 19 jun. 2020 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | QE1QE1G1Z01RT11B200GAAEM0U |
| variant | XBM2RQ1 |
| type | GE |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/nl/results/audi/e-tron/35869 |
| site | https://www.audi.nl |
|
Prestaties
|
P676NZ |
|
max. snelheid constructie |
190 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h |
6.8 sec |
|
Financieel
|
P676NZ |
| catalogusprijs | € 61.149,00 |
| bruto BPM | niet opgegeven |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM |
vr 29 apr. 2022 |
|
Status
|
P676NZ |
| leeftijd | 5 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| lakgarantie | 3 jaar (2 jaar, 6 maanden en 19 dagen verlopen) |
|
Typegoedkeuring
|
P676NZ |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1914*08 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,928 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
P676NZ |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
P676NZ |
| vervaldatum APK | ma 13 mrt. 2028 (over 661 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
di 19 mei 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
di 3 nov. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 29 apr. 2022 Import |
|
Historie
|
P676NZ |
Massa
|
P676NZ |
| massa ledig voertuig | 2.345 Kg |
| massa rijklaar | 2.445 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.040 Kg |
| max. te belasten met | 695 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.840 Kg |
| remmen | force externe elektromechanisch, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.510 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 292,8 cm |
| - spoorbreedte | 163,7 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.690 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 163,1 cm |
|
Maten
|
P676NZ |
| lengte | 4,90 m |
| breedte | 1,94 m |
| hoogte | 1,58 m |
| wielbasis | 2,93 m |
| bagageruimte | 660-1.725 l |
Banden
|
P676NZ |
| banden; velgen en ET | 255/55R19 111H; 8.5x19 ET36 / 255/50R20 109H; 9x20 ET38 / 265/45R21 108H; 9.5x21 ET36 |
| banden; velgen en ET | 255/55R19 111H M+S; 8x19 ET34 / 255/50R20 109H M+S; 9x20 ET38 |
|
Terugroepactie
|
P676NZ |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - reminrichting |
| terugroepactie referentiecode | De schroefverbinding tussen het rempedaal en de rembekrachtiger kan los raken. |
| risicobeoordeling | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| materiële gevolgen | Bij losraken van de verbinding is remmen alleen mogelijk met de noodremfunctie door het continu aantrekken van de knop voor elektronische parkeerrem op de middenconsole. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de rembekrachtiger vervangen. |
| aangekondigd door producent op | wo 15 apr. 2026 (ref. code 46P7) |
| gemeld aan RDW op | vr 17 apr. 2026 |
| gemeld door | Pon's Automobielhandel B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | do 23 apr. 2026 middels een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 088-0330108 |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 96.180 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 5.996 |
| gepubliceerd door RDW op | ma 20 apr. 2026 |
|
Motor & Brandstof
|
P676NZ |
| merk motor | Audi |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| elektromotor | ja |
| netto max. vermogen elektromotor | 115.00 kW (156 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 70.00 kW (95 pk) |
| koppel | 664 Nm @ 0.000 rpm |
| accu | 71 kWh (lithium-ion) |
| motor 1 motorcode | EAS (volgnr 1) |
| alleen elektrisch geschakeld | ja |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 70.00 kW (95 pk) |
| motor 2 motorcode | EAW (volgnr 2) |
| alleen elektrisch geschakeld | ja |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 95.00 kW (129 pk) |
| Verbruik |
P676NZ |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
snellaadvermogen  | 120 kW DC |
laadvermogen  | 11 kW AC |
| WLTP |
|
| elektrisch verbruik enkel elektrisch WLTP | 235.83 Wh/km |
| actieradius enkel elektrisch WLTP | 312 km |
|
|
P676NZ |
| V2L | Niet beschikbaar |
| V2H | Niet beschikbaar |
| V2G | Niet beschikbaar |
|
Milieu
|
P676NZ |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| uitlaatemissieniveau | AX |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AX |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Keuringen
|
P676NZ |
| ma 14 okt. 2024 14:21 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op di 3 nov. 2026
|
| vr 13 mrt. 2026 16:31 | apk lichte voertuigen |
RA4 - Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft
periodieke controle - vervalt op ma 13 mrt. 2028
|