![]() |
G441GD |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Q2 30 Tfsi |
| handelsnamen | Q2 |
| uitvoeringen | Q2 30 TFSI |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 4 okt. 2018 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM6FM6AJ018RT11B177CPAEM1HA1 |
| variant | XDKRFF1 |
| type | GA |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | G441GD |
| max. snelheid constructie | 197 km/u |
| Financieel | G441GD |
| catalogusprijs | € 34.341,00 |
| bruto BPM | € 5.086,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | G441GD |
| leeftijd | 6 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | G441GD |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1552*07 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,587 - 2,593 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | G441GD |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | G441GD |
| vervaldatum APK | ma 20 sep. 2027 (over 492 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 15 jan. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating | vr 20 sep. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 20 sep. 2019 |
| Historie | G441GD |
|
|
G441GD |
| massa ledig voertuig | 1.200 Kg |
| massa rijklaar | 1.300 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.800 Kg |
| max. te belasten met | 600 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 650 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 60 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.100 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 940 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 258,7 cm |
| - spoorbreedte | 154,7 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 900 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 153,8 cm |
| Maten | G441GD |
| lengte | 4,19 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,48 m |
| wielbasis | 2,59 m |
|
|
G441GD |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92V; 6x16 ET43 |
| Terugroepactie | G441GD |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | G441GD |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 85.00 kW (116 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 85 kW (116 pk) bij 5.000‐5.500 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 2.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DKR |
| Verbruik | G441GD |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 6.10 l/100km (1:16,4) = €14,57 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.80 l/100km (1:20,8) = €11,47 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.30 l/100km (1:18,9) = €12,66 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.565 l/100km (1:18) = €13,29 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.575 l/100km (1:15,2) = €15,71 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.100 l/100km (1:16,4) |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 6.100 l/100km (1:16,4) = € 14,57 |
| Milieu | G441GD |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.37 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 138 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 119 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 32.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.02 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.37 g/km |
| CO uitstoot | 357.60 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
G441GD |
| wo 6 sep. 2023 16:26 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op za 20 sep. 2025 | |
| do 24 jul. 2025 08:30 | apk lichte voertuigen |
|
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm periodieke controle - vervalt op ma 20 sep. 2027 | |