![]() |
R438JZ |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Q3 Quattro |
| typenaam | Quattro |
| aandrijving | voor én achter |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| type | 8U |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | R438JZ |
| max. snelheid | 226 km/u |
| Financieel | R438JZ |
| catalogusprijs | € 67.103,00 |
| bruto BPM | € 1.850,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 24 okt. 2022 |
| Status | R438JZ |
| leeftijd | 9 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | R438JZ |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | R438JZ |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | R438JZ |
| vervaldatum APK | do 1 okt. 2026 (over 135 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 1 nov. 2022 |
| in bezit van eigenaar | 3 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating | wo 15 jun. 2016 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 1 nov. 2022 Import |
| Historie | R438JZ |
|
|
R438JZ |
| massa ledig voertuig | 1.515 Kg |
| massa rijklaar | 1.615 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.140 Kg |
| max. te belasten met | 625 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.140 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.140 Kg |
| - aangedreven vooras | ja |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.085 Kg |
| - aangedreven achteras | ja |
| Maten | R438JZ |
| lengte | 4,39 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,55 m |
| wielbasis | 2,60 m |
|
|
R438JZ |
| Terugroepactie | R438JZ |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | R438JZ |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.984 cm3 |
| netto max. vermogen | 176 kW (240 pk) |
| Verbruik | R438JZ |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.60 l/100km (1:15,2) = €15,77 |
| WLTP | |
| Milieu | R438JZ |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 152 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
R438JZ |
| wo 27 sep. 2023 15:44 | apk lichte voertuigen |
|
RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - is vervallen op ma 30 sep. 2024 | |
| di 1 okt. 2024 15:41 | apk lichte voertuigen |
|
205 - Band onvoldoende profiel periodieke controle - is vervallen op wo 1 okt. 2025 | |
| wo 24 sep. 2025 11:15 | apk lichte voertuigen |
|
RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - vervalt op do 1 okt. 2026 | |