![]() |
N176RX |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Q5 Sportback 50 Tfsi E 55 Quattro |
| handelsnamen | Q5 Sportback 50 Tfsi E |
| uitvoeringen | Q5 SportBack 50 TFSI e Quattro Q5 SportBack 55 TFSI e Quattro |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 9 feb. 2021 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, SUV / hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | QD7AD7DK002RT61C204BIBEM8FSB30 |
| variant | SDRYAQ1 |
| type | FY |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | N176RX |
| max. snelheid constructie | 239 km/u |
| Financieel | N176RX |
| catalogusprijs | € 78.853,00 |
| bruto BPM | € 1.404,00 |
| bijtelling | 22% is €17.348 (is €1.446 per maand), geldig van 01-09-2021 tot 01-09-2026 |
| afschrijvingsmoment BPM | do 9 dec. 2021 |
| Status | N176RX |
| leeftijd | 4 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | N176RX |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1550*28 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,826 - 2,832 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | N176RX |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | N176RX |
| vervaldatum APK | di 3 aug. 2027 (over 446 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 8 jul. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating | di 3 aug. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 31 dec. 2021 Import |
| Historie | N176RX |
|
|
N176RX |
| massa ledig voertuig | 2.050 Kg |
| massa rijklaar | 2.150 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.660 Kg |
| max. te belasten met | 610 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.660 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.265 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 282,6 cm |
| - spoorbreedte | 162,2 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.470 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 162,6 cm |
| Maten | N176RX |
| lengte | 4,69 m |
| breedte | 1,89 - 1,94 m |
| hoogte | 1,61 - 1,66 m |
| wielbasis | 2,83 m |
|
|
N176RX |
| banden; velgen en ET | 235/60R18 103V; 8x18 ET39 / 235/55R19 101W; 8x19 ET39 / 255/45R20 101W; 8x20 ET39 |
| banden; velgen en ET | 235/65R17 104H M+S; 7x17 ET34 / 235/60R18 103V M+S; 8x18 ET39 / 235/55R19 101H M+S; 7x19 ET34 |
| banden; velgen en ET | 255/45R20 101V M+S; 8x20 ET39 |
| Terugroepactie | N176RX |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - di 21 okt. 2025 | De accumodules in de hoogvoltaccu kunnen een afwijking hebben, waardoor ze defect kunnen raken. |
| Motor & Brandstof | N176RX |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 195.00 kW (266 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 105.00 kW (143 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.984 cm3 |
| netto max. vermogen | 195 kW (266 pk) bij 5.250‐6.500 rpm |
| koppel | 370 Nm bij 1.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DRY |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | N176RX |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.704 l/100km (1:58,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.870 l/100km (1:53,5) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 1.693 l/100km (1:59,1) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik | 58 - 54 km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| brandstof verbruik gewogen gecombineerd WLTP | 1.700 l/100km |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 21,25 - 22,08 kW/100km |
| Milieu | N176RX |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.28 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 41 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 38.60000 g/km |
| CO2 uitstoot gewogen | 44,0 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 12.10 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.36 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.28 g/km |
| CO uitstoot | 213.00 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
N176RX |
| vr 18 jul. 2025 14:04 | apk lichte voertuigen |
|
205 - Band onvoldoende profiel periodieke controle - vervalt op di 3 aug. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HDK37X | grijs | di 7 jun. 2022 | €43.089,00 | 4 | 1.984 |
| 2 | KHN11V | zwart | wo 20 apr. 2022 | €55.861,00 | 4 | 1.984 |
| 3 | HLF07K | grijs | wo 27 okt. 2021 | €64.045,00 | 4 | 1.984 |
| 4 | HSR74H | zwart | ma 27 jun. 2022 | €64.628,00 | 4 | 1.984 |
| 5 | KGX86N | blauw | vr 28 jul. 2023 | €65.884,00 | 4 | 1.984 |
| 6 | HZV42S | zwart | do 11 nov. 2021 | €66.139,00 | 4 | 1.984 |
| 7 | GZZ47B | grijs | do 11 nov. 2021 | €67.954,00 | 4 | 1.984 |
| 8 | HPP38N | grijs | wo 25 aug. 2021 | €68.038,00 | 4 | 1.984 |
| 9 | JLR01X | grijs | ma 17 nov. 2025 | €68.120,00 | 4 | 1.984 |
| 10 | JKN13H | blauw | vr 31 okt. 2025 | €68.627,00 | 4 | 1.984 |
| 11 | JJJ56K | grijs | vr 31 okt. 2025 | €68.627,00 | 4 | 1.984 |
| 12 | JNJ77K | grijs | za 29 nov. 2025 | €68.627,00 | 4 | 1.984 |
| 13 | KGJ22Z | grijs | di 8 jul. 2025 | €68.872,00 | 4 | 1.984 |
| 14 | KFJ92J | zwart | do 9 jan. 2025 | €68.872,00 | 4 | 1.984 |
| 15 | JNZ38S | grijs | ma 1 dec. 2025 | €69.222,00 | 4 | 1.984 |
| 16 | JNZ91S | grijs | di 9 nov. 2021 | €69.839,00 | 4 | 1.984 |
| 17 | GGL51H | zwart | ma 17 jun. 2024 | €69.848,00 | 4 | 1.984 |
| 18 | KDP74K | zwart | do 17 jun. 2021 | €69.924,00 | 4 | 1.984 |
| 19 | HPS94G | zwart | wo 28 mei 2025 | €70.135,00 | 4 | 1.984 |
| 20 | HDS45X | zwart | wo 29 sep. 2021 | €70.176,00 | 4 | 1.984 |
| 21 | JHH14K | grijs | vr 25 jun. 2021 | €70.176,00 | 4 | 1.984 |
| 22 | P821FK | zwart | wo 2 jun. 2021 | €70.176,00 | 4 | 1.984 |
| 23 | JHK59T | zwart | wo 9 jun. 2021 | €70.260,00 | 4 | 1.984 |
| 24 | JXV10H | zwart | do 5 aug. 2021 | €70.435,00 | 4 | 1.984 |
| 25 | JXZ93Z | grijs | wo 20 okt. 2021 | €70.519,00 | 4 | 1.984 |
| 26 | JHT28V | zwart | wo 22 okt. 2025 | €70.727,00 | 4 | 1.984 |
| 27 | KHH42L | zwart | di 3 aug. 2021 | €70.855,00 | 4 | 1.984 |
| 28 | T436LX | zwart | ma 25 okt. 2021 | €70.939,00 | 4 | 1.984 |
| 29 | JNJ78K | zwart | ma 15 dec. 2025 | €70.952,00 | 4 | 1.984 |
| 30 | JNH43P | grijs | di 25 nov. 2025 | €70.952,00 | 4 | 1.984 |