![]() |
N214JR |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Q8 50 Tdi Quattro |
| handelsnamen | Q8 |
| uitvoeringen | Q8 50 TDI Quattro |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 3 mei 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | QA8QA8D5020RT11C224BFBEM1S5FL |
| variant | SDHXAQ2 |
| type | 4L |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | N214JR |
| max. snelheid constructie | 245 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 6,1 sec |
| Financieel | N214JR |
| catalogusprijs | € 141.255,00 |
| bruto BPM | € 22.472,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | N214JR |
| leeftijd | 6 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | N214JR |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| voertuigcategorie | M1G (Geländefahrzeug / Terreinwagen) Een terreinwagen heeft ten minste één vooras en ten minste één achteras die ontworpen zijn om gelijktijdig te worden aangedreven, met inbegrip van voertuigen waarvan de aandrijving op één van de assen kan worden ontkoppeld, ten minste één differentieelblokkerings-mechanisme of ten minste één mechanisme waarmee een soortgelijk effect wordt bewerkstelligd, en indien met het voertuig een helling van 30% kan worden overwonnen, berekend voor een voertuig zonder aanhangwagen. Voorts voldoen ze aan ten minste vijf van de volgende zes eisen:
|
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0350*36 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,996 - 2,998 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | N214JR |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | N214JR |
| vervaldatum APK | do 15 okt. 2026 (over 155 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 24 feb. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | di 15 okt. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 3 nov. 2021 Import |
| Historie | N214JR |
|
|
N214JR |
| massa ledig voertuig | 2.130 Kg |
| massa rijklaar | 2.230 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.900 Kg |
| max. te belasten met | 770 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 3.500 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 6.400 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.475 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 299,6 cm |
| - spoorbreedte | 166,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.530 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 166,7 cm |
| Maten | N214JR |
| lengte | 4,99 m |
| breedte | 2,00 m |
| hoogte | 1,63 m |
| wielbasis | 3,00 m |
|
|
N214JR |
| banden; velgen en ET | 265/55R19 113Y; 8.5x19 ET20 |
| Terugroepactie | N214JR |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen - motor inclusief brandstof-, smeer- en koelsysteem |
| terugroepactie referentiecode | Een kunststof versnellingsbakolieleiding van de automatische versnellingsbak kan een ondeugdelijke lasverbinding bevatten. |
| risicobeoordeling | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| materiële gevolgen | Als de leiding breekt lekt de versnellingsbak olie weg waardoor er schade ontstaan aan de versnellingsbak en gevaar voor het achteropkomend verkeer. |
| herstel | Een Audi Servicepartner zal de kunststof olieleiding controleren en zo nodig vervangen. |
| aangekondigd door producent op | wo 13 mei 2020 (ref. code 38C7) |
| gemeld aan RDW op | di 2 jun. 2020 |
| gemeld door | Pon's Automobielhandel B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | wo 20 mei 2020 middels een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 0800-28344857 |
| meer informatie via web | (Nog) niet bekend |
| totaal aantal terugroepingen | 8.996 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 13 |
| gepubliceerd door RDW op | wo 3 jun. 2020 |
| Motor & Brandstof | N214JR |
| layout | V-T-DI |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 210.00 kW (286 pk) |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| brandstof 1 | Diesel |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 8.40 kW (11 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 0.00 kW (0 pk) |
| cilinders | 6 |
| cilinderinhoud | 2.967 cm3 |
| netto max. vermogen | 210 kW (286 pk) bij 3.500‐4.000 rpm |
| koppel | 600 Nm bij 2.250 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | DHX |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | N214JR |
| brandstof 1 | Diesel |
| dieselprijs | €1,509/l op ma 1 jan. 2001 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.90 l/100km (1:14,5) = €6,90 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 8.285 l/100km (1:12,1) = €8,29 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 8.973 l/100km (1:11,1) = €8,97 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 8.700 l/100km (1:11,5) |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 8.700 l/100km (1:11,5) = € 8,70 |
| Milieu | N214JR |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.61 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 229 g/km |
| brandstof 1 | Diesel |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 180 g/km |
| roetuitstoot | 0.13 -1m |
| emissie stikstofoxide NOx | 75.60 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.08 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.61 g/km |
| CO uitstoot | 239.80 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.375 tpm |
|
|
N214JR |
| do 12 okt. 2023 14:54 | apk lichte voertuigen |
|
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm periodieke controle - is vervallen op di 15 okt. 2024 | |
| ma 23 sep. 2024 11:27 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op wo 15 okt. 2025 | |
| wo 20 aug. 2025 10:19 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 15 okt. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GVF51J | zwart | di 28 feb. 2023 | €78.806,00 | - | - |
| 2 | HKF27H | blauw | di 10 dec. 2019 | €92.059,00 | 6 | 2.995 |
| 3 | VRX98H | n.v.t. | wo 5 sep. 2018 | €93.337,00 | 6 | 2.967 |
| 4 | VXH88L | n.v.t. | vr 5 apr. 2019 | €100.600,00 | 6 | 2.967 |
| 5 | VXH81K | n.v.t. | do 8 aug. 2019 | €101.299,00 | 6 | 2.967 |
| 6 | V84LND | n.v.t. | ma 1 apr. 2019 | €102.002,00 | 6 | 2.967 |
| 7 | K560HV | zwart | di 16 jul. 2019 | €104.500,00 | 6 | 2.995 |
| 8 | K675SG | zwart | wo 26 jun. 2019 | €104.500,00 | 6 | 2.995 |
| 9 | S192LK | zwart | di 30 jul. 2019 | €104.500,00 | 6 | 2.995 |
| 10 | R219FZ | blauw | do 7 mrt. 2019 | €108.381,00 | 6 | 2.967 |
| 11 | VNX41T | n.v.t. | ma 4 jan. 2021 | €109.845,00 | 6 | 2.967 |
| 12 | K371RB | zwart | vr 2 aug. 2019 | €110.888,00 | 6 | 2.967 |
| 13 | R494NK | zwart | di 4 feb. 2020 | €111.528,00 | 6 | 2.967 |
| 14 | XT746F | zwart | do 6 sep. 2018 | €111.732,00 | 6 | 2.967 |
| 15 | J229ZS | zwart | wo 17 okt. 2018 | €111.758,00 | 6 | 2.967 |
| 16 | J653BB | wit | wo 1 jul. 2020 | €115.237,00 | 6 | 2.967 |
| 17 | H905NH | wit | vr 13 mrt. 2020 | €115.554,00 | 6 | 2.967 |
| 18 | V45LSV | n.v.t. | vr 3 mei 2019 | €115.831,00 | 6 | 2.967 |
| 19 | Z238GH | grijs | wo 6 nov. 2019 | €116.297,00 | 6 | 2.995 |
| 20 | J614JL | zwart | wo 27 nov. 2019 | €116.301,00 | 6 | 2.995 |
| 21 | ZT639T | grijs | di 13 aug. 2019 | €116.813,00 | 6 | 2.967 |
| 22 | S566KH | grijs | do 22 aug. 2019 | €116.852,00 | 6 | 2.967 |
| 23 | K802DD | grijs | wo 20 mrt. 2019 | €117.837,00 | 6 | 2.967 |
| 24 | H192VP | grijs | za 6 jun. 2020 | €118.325,00 | 6 | 2.967 |
| 25 | K140DH | grijs | vr 15 nov. 2019 | €118.440,00 | 6 | 2.995 |
| 26 | R251FG | zwart | do 10 okt. 2019 | €118.445,00 | 6 | 2.967 |
| 27 | H326LB | grijs | vr 6 mrt. 2020 | €118.556,00 | 6 | 2.967 |
| 28 | N685RZ | zwart | do 7 mrt. 2019 | €118.692,00 | 6 | 2.967 |
| 29 | H059HX | blauw | di 18 jun. 2019 | €119.084,00 | 6 | 2.967 |
| 30 | J644PB | grijs | di 18 dec. 2018 | €119.103,00 | 6 | 2.967 |