![]() |
J427XB |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Rs 3 Sportback Quattro |
| handelsnamen | Rs 3 Sportback |
| uitvoeringen | RS 3 SportBack Quattro |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 22 jan. 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | QD7AD7DL002RS21E917CSEM1 |
| variant | SDNWAQ1 |
| type | 8V |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | J427XB |
| max. snelheid constructie | 280 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 4.5 sec |
| Financieel | J427XB |
| catalogusprijs | € 94.886,00 |
| bruto BPM | € 12.595,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | J427XB |
| leeftijd | 7 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | J427XB |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0608*06 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,628 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | J427XB |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | J427XB |
| vervaldatum APK | wo 5 aug. 2026 (over 77 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 7 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | wo 22 mei 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 27 okt. 2020 Import |
| Historie | J427XB |
|
|
J427XB |
| massa ledig voertuig | 1.505 Kg |
| massa rijklaar | 1.605 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.065 Kg |
| max. te belasten met | 560 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| remmen | a.c assist. door druk of elektromechanisch, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven, ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.095 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 262,8 cm |
| - spoorbreedte | 155,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.070 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 151,4 cm |
| Maten | J427XB |
| lengte | 4,34 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,40 - 1,45 m |
| wielbasis | 2,63 m |
|
|
J427XB |
| banden; velgen en ET | 255/40R20 101Y; 8.5x20 ET38 / 255/35R21 98Y; 8.5x21 ET38 |
| banden; velgen en ET | 225/50R19 107V M+S; 7.5x19 ET38 / 255/40R20 101W M+S; 8.5x20 ET38 |
| Terugroepactie | J427XB |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | J427XB |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 294.00 kW (400 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 5 |
| cilinderinhoud | 2.480 cm3 |
| netto max. vermogen | 294 kW (400 pk) bij 5.850‐7.000 rpm |
| koppel | 480 Nm bij 1.950 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DNW |
| Verbruik | J427XB |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 9.094 l/100km (1:11) = €21,73 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 9.809 l/100km (1:10,2) = €23,43 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | J427XB |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.25 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 216 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 BG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347BG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 195 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 24.60 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.37 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.25 g/km |
| CO uitstoot | 767.50 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 89 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
J427XB |
| ma 5 aug. 2024 16:41 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op wo 5 aug. 2026 | |