![]() |
GHF84Z |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Rs 4 Avant Rs4 Quattro Competition |
| handelsnamen | Rs 4 Avant |
| uitvoeringen | RS4 Avant RS4 Avant Quattro RS4 Avant Quattro Competition |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 8 sep. 2021 - vr 20 mei 2022 |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | QA8QA8D5021RS011E20S54BIAEM1B0 |
| variant | A2DECAQ1 |
| type | B8 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | GHF84Z |
| max. snelheid constructie | 250 km/u |
| Financieel | GHF84Z |
| catalogusprijs | € 144.869,00 |
| bruto BPM | € 31.708,00 |
| bijtelling | 22% is €31.871 (is €2.656 per maand), geldig van 01-02-2022 tot 01-02-2027 |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 24 jul. 2024 |
| Status | GHF84Z |
| leeftijd | 4 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | GHF84Z |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0447*22 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,832 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | GHF84Z |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | GHF84Z |
| vervaldatum APK | do 13 jan. 2028 (over 653 dagen) |
| datum tenaamstelling | ma 23 sep. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating | do 13 jan. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 31 jul. 2024 Import |
| Historie | GHF84Z |
|
|
GHF84Z |
| massa ledig voertuig | 1.720 Kg |
| massa rijklaar | 1.820 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.350 Kg |
| max. te belasten met | 630 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.900 Kg |
| max. daklast | 90 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.250 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a schijven/schijven, ABS met EBD/ESP s.d. v= rems keramisch AUDI |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.225 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 283,2 cm |
| - spoorbreedte | 159,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.235 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 158,9 cm |
| Maten | GHF84Z |
| lengte | 4,83 m |
| breedte | 1,87 m |
| hoogte | 1,43 m |
| wielbasis | 2,83 m |
|
|
GHF84Z |
| banden; velgen en ET | 265/35R19 98Y; 9x19 ET24 / 235/40R19 96V M+S; 8x19 ET26 |
| Terugroepactie | GHF84Z |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | GHF84Z |
| layout | V-T-DI |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 331.00 kW (451 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 6 |
| cilinderinhoud | 2.894 cm3 |
| netto max. vermogen | 331 kW (451 pk) bij 5.700‐6.700 rpm |
| koppel | 600 Nm bij 1.900 rpm |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DEC |
| Verbruik | GHF84Z |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 8.956 l/100km (1:11,2) = €21,02 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 10.285 l/100km (1:9,7) = €24,14 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.37 l/100km (1:11,9) = €19,64 |
| WLTP | |
| Milieu | GHF84Z |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 225 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 262 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 150 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 191 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 201 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 9.10 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.54 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.20 g/km |
| CO uitstoot | 518.40 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
GHF84Z |
| vr 5 dec. 2025 11:17 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 13 jan. 2028 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3XGL24 | zwart | vr 3 okt. 2014 | €105.268,00 | 8 | 4.163 |
| 2 | 1XLK04 | zwart | vr 12 sep. 2014 | €108.721,00 | 8 | 4.163 |
| 3 | H828KV | grijs | di 2 okt. 2012 | €111.590,00 | 8 | 4.163 |
| 4 | RX976H | grijs | ma 1 okt. 2012 | €111.590,00 | 8 | 4.163 |
| 5 | NB455P | zwart | ma 19 nov. 2012 | €112.391,00 | 8 | 4.163 |
| 6 | 1XKS52 | zwart | wo 3 sep. 2014 | €112.925,00 | 8 | 4.163 |
| 7 | RX757S | wit | wo 7 nov. 2012 | €114.959,00 | 8 | 4.163 |
| 8 | GT454R | wit | wo 5 sep. 2012 | €115.162,00 | 8 | 4.163 |
| 9 | 9KXG45 | zwart | di 27 nov. 2012 | €115.782,00 | 8 | 4.163 |
| 10 | XG286X | zwart | di 4 dec. 2012 | €115.823,00 | 8 | 4.163 |
| 11 | J139PT | zwart | do 18 okt. 2012 | €116.036,00 | 8 | 4.163 |
| 12 | L981LL | zwart | wo 12 dec. 2012 | €116.294,00 | 8 | 4.163 |
| 13 | K600BJ | zwart | do 8 nov. 2012 | €116.650,00 | 8 | 4.163 |
| 14 | 5TNV20 | grijs | di 14 aug. 2012 | €117.537,00 | 8 | 4.163 |
| 15 | JK202F | grijs | wo 24 okt. 2012 | €117.581,00 | 8 | 4.163 |
| 16 | R030HJ | grijs | di 17 sep. 2013 | €117.659,00 | 8 | 4.163 |
| 17 | K380VX | grijs | ma 17 jun. 2013 | €117.659,00 | 8 | 4.163 |
| 18 | K949VD | grijs | ma 22 apr. 2013 | €117.779,00 | 8 | 4.163 |
| 19 | K214RG | zwart | do 11 apr. 2013 | €117.779,00 | 8 | 4.163 |
| 20 | HZK12D | grijs | wo 7 feb. 2018 | €118.328,00 | 6 | 2.894 |
| 21 | P161BG | zwart | ma 26 mrt. 2018 | €118.328,00 | 6 | 2.894 |
| 22 | R947HN | grijs | di 17 jul. 2018 | €118.328,00 | 6 | 2.894 |
| 23 | T018VX | zwart | ma 9 jul. 2018 | €118.328,00 | 6 | 2.894 |
| 24 | GXT69B | zwart | wo 14 mrt. 2018 | €118.328,00 | 6 | 2.894 |
| 25 | H121HG | wit | ma 17 dec. 2012 | €118.519,00 | 8 | 4.163 |
| 26 | TG178Z | grijs | vr 12 okt. 2012 | €118.537,00 | 8 | 4.163 |
| 27 | L622DT | blauw | di 2 jul. 2013 | €119.641,00 | 8 | 4.163 |
| 28 | 8SKR49 | grijs | di 25 jun. 2013 | €119.736,00 | 8 | 4.163 |
| 29 | 5SHZ68 | grijs | ma 16 sep. 2013 | €119.736,00 | 8 | 4.163 |
| 30 | T093FZ | zwart | vr 6 sep. 2013 | €119.754,00 | 8 | 4.163 |