![]() |
X998GZ |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Rs Q8 Quattro |
| typenaam | Quattro |
| aandrijving | voor én achter |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| type | 4L |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | X998GZ |
| max. snelheid | 315 km/u |
| Financieel | X998GZ |
| catalogusprijs | € 345.472,00 |
| bruto BPM | € 38.612,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 3 nov. 2023 |
| Status | X998GZ |
| leeftijd | 5 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | X998GZ |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | X998GZ |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | X998GZ |
| vervaldatum APK | za 31 jul. 2027 (over 486 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 8 nov. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating | di 7 jul. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 9 nov. 2023 Import |
| Historie | X998GZ |
|
|
X998GZ |
| massa ledig voertuig | 2.290 Kg |
| massa rijklaar | 2.390 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.015 Kg |
| max. te belasten met | 725 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 3.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 6.515 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.600 Kg |
| - aangedreven vooras | ja |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.630 Kg |
| - aangedreven achteras | ja |
| Maten | X998GZ |
| lengte | 5,01 m |
| breedte | 2,00 m |
| hoogte | 1,64 m |
| wielbasis | 3,00 m |
|
|
X998GZ |
| Terugroepactie | X998GZ |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | X998GZ |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| brandstof 1 | Benzine |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 8.40 kW (11 pk) |
| cilinders | 8 |
| cilinderinhoud | 3.996 cm3 |
| netto max. vermogen | 544 kW (741 pk) |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | X998GZ |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 12.10 l/100km (1:8,3) = €28,40 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 14.000 l/100km (1:7,1) |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 14.000 l/100km (1:7,1) = € 32,86 |
| Milieu | X998GZ |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 319 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 276 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
X998GZ |
| ma 14 jul. 2025 15:38 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op za 31 jul. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | V27FNZ | n.v.t. | do 29 apr. 2021 | €157.604,00 | 8 | 3.996 |
| 2 | V86DRH | n.v.t. | ma 3 aug. 2020 | €182.314,00 | 8 | 3.996 |
| 3 | V45FLZ | n.v.t. | wo 5 aug. 2020 | €191.925,00 | 8 | 3.996 |
| 4 | V82NSG | n.v.t. | ma 13 jan. 2020 | €195.337,00 | 8 | 3.996 |
| 5 | HGJ20T | zwart | vr 20 dec. 2019 | €196.402,00 | 8 | 3.996 |
| 6 | GFK99X | geel | di 8 dec. 2020 | €196.979,00 | 8 | 3.996 |
| 7 | N663JN | zwart | ma 27 jan. 2020 | €197.866,00 | 8 | 3.996 |
| 8 | VZR20D | n.v.t. | wo 25 okt. 2023 | €198.085,00 | 8 | 3.996 |
| 9 | VZV15X | n.v.t. | di 10 jan. 2023 | €198.085,00 | 8 | 3.996 |
| 10 | HNJ34X | grijs | do 6 feb. 2020 | €198.975,00 | 8 | 3.996 |
| 11 | J273FJ | zwart | di 21 jan. 2020 | €201.284,00 | 8 | 3.996 |
| 12 | JGG13J | wit | do 27 aug. 2020 | €201.880,00 | 8 | 3.996 |
| 13 | GXJ67R | zwart | vr 2 okt. 2020 | €202.288,00 | 8 | 3.996 |
| 14 | Z291RV | zwart | di 11 aug. 2020 | €202.288,00 | 8 | 3.996 |
| 15 | HDK99V | zwart | ma 26 okt. 2020 | €202.288,00 | 8 | 3.996 |
| 16 | JGD62T | grijs | di 22 sep. 2020 | €202.288,00 | 8 | 3.996 |
| 17 | GGV75H | zwart | di 14 jul. 2020 | €202.696,00 | 8 | 3.996 |
| 18 | S362VN | zwart | ma 20 jul. 2020 | €202.696,00 | 8 | 3.996 |
| 19 | KBS83V | zwart | di 6 dec. 2022 | €202.928,00 | 8 | 3.996 |
| 20 | X020ZV | zwart | vr 7 mei 2021 | €203.147,00 | 8 | 3.996 |
| 21 | HGG74B | zwart | di 4 mei 2021 | €203.580,00 | 8 | 3.996 |
| 22 | X170RN | zwart | wo 19 mei 2021 | €203.580,00 | 8 | 3.996 |
| 23 | GBL32F | zwart | ma 9 aug. 2021 | €205.573,00 | 8 | 3.996 |
| 24 | L666JG | zwart | di 23 feb. 2021 | €206.713,00 | 8 | 3.996 |
| 25 | S157TL | grijs | do 18 mrt. 2021 | €208.027,00 | 8 | 3.996 |
| 26 | K622NV | grijs | wo 22 jan. 2020 | €208.863,00 | 8 | 3.996 |
| 27 | GXL38V | zwart | wo 3 feb. 2021 | €209.196,00 | 8 | 3.996 |
| 28 | JHK49P | wit | wo 12 feb. 2020 | €210.301,00 | 8 | 3.996 |
| 29 | GRP01B | zwart | ma 30 dec. 2019 | €210.401,00 | 8 | 3.996 |
| 30 | R243VS | zwart | do 25 jun. 2020 | €210.471,00 | 8 | 3.996 |