![]() |
JPL47J |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | S3 Quattro |
| handelsnamen | Audi S3 |
| typenaam | Quattro |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 27 apr. 2007 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 2-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | QM62Q023R8P80T20GG |
| variant | LBHZ_Q1 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | JPL47J |
| max. snelheid constructie | 250 km/u |
| Financieel | JPL47J |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 10.846,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 02-07-2022. |
| afschrijvingsmoment BPM | di 2 dec. 2025 |
| Status | JPL47J |
| leeftijd | 18 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | JPL47J |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0217*17 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,577 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | JPL47J |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JPL47J |
| vervaldatum APK | zo 30 mei 2027 (over 368 dagen) |
| datum 1e toelating | ma 2 jul. 2007 |
| Historie | JPL47J |
|
|
JPL47J |
| massa ledig voertuig | 1.430 Kg |
| massa rijklaar | 1.530 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.015 Kg |
| max. te belasten met | 585 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.120 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 257,7 cm |
| - spoorbreedte | 152,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.055 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 151,5 cm |
| Maten | JPL47J |
| lengte | 4,215 - 4,310 m |
| breedte | 1,77 m |
| hoogte | 1,41 - 1,42 m |
| wielbasis | 2,58 m |
|
|
JPL47J |
| Terugroepactie | JPL47J |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | JPL47J |
| max. netto vermogen | 195.00 kW (266 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.984 cm3 |
| netto max. vermogen | 195 kW (266 pk) bij 6.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | BHZ |
| Verbruik | JPL47J |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 9.10 l/100km (1:11) = €21,73 |
| WLTP | |
| Milieu | JPL47J |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2003/76B |
| emissie koolwaterstof | 0.06500 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02200 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.23900 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 295 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 171 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 217 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 217 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.500 tpm |
|
|
JPL47J |
| wo 22 apr. 2026 16:50 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op zo 30 mei 2027 | |