![]() |
X497DX |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Audi |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Audi Ag, D-85057 Ingolstadt, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | S8 Quattro |
| handelsnamen | |
| uitvoeringen | S8 Quattro |
| aandrijving | voor én achter |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | QA8QA8D6005RT51C21S54BIAEM1B2 |
| variant | LCWWBQ2 |
| type | F8 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.audi.nl |
| Prestaties | X497DX |
| Financieel | X497DX |
| catalogusprijs | € 233.848,00 |
| bruto BPM | € 44.202,00 |
| bijtelling | 22% is €51.447 (is €4.287 per maand), geldig van 01-09-2022 tot 01-09-2027 |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 16 okt. 2023 |
| Status | X497DX |
| leeftijd | 3 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | X497DX |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1751*20 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | X497DX |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | X497DX |
| vervaldatum APK | zo 12 mrt. 2028 (over 658 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 10 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | vr 12 aug. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 24 okt. 2023 Import |
| Historie | X497DX |
|
|
X497DX |
| massa ledig voertuig | 2.195 Kg |
| massa rijklaar | 2.295 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.835 Kg |
| max. te belasten met | 640 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.300 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 5.135 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.450 Kg |
| - aangedreven vooras | ja |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.465 Kg |
| - aangedreven achteras | ja |
| Maten | X497DX |
| lengte | 5,19 m |
| breedte | 1,95 m |
| hoogte | 1,48 m |
| wielbasis | 3,00 m |
|
|
X497DX |
| banden; velgen en ET | 255/45R19 104Y; 9x19 ET34 / 265/40R20 104Y; 9x20 ET37 / 265/35R21 101Y; 9x21 ET37 |
| banden; velgen en ET | 235/50R19 103H M+S; 8x19 ET32 / 265/40R20 101VM+S; 9x20 ET40 |
| Terugroepactie | X497DX |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | X497DX |
| layout | V-T-DI |
| merk motor | Audi |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 8.40 kW (11 pk) |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 8 |
| cilinderinhoud | 3.996 cm3 |
| netto max. vermogen | 420 kW (572 pk) |
| koppel | 800 Nm bij 2.050 rpm |
| Verbruik | X497DX |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | X497DX |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 263 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 246 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
X497DX |
| do 12 mrt. 2026 15:23 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op zo 12 mrt. 2028 | |