![]() |
GPV97L |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 1 Series 116i Hatch |
| handelsnamen | 1 Series 116i 1er Reihe |
| typenaam | 116I Hatch |
| modelrange | F20 |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 23 jan. 2015 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 6H150000 |
| variant | 2R11 |
| type | 1K4 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | GPV97L |
| max. snelheid constructie | 195 km/u |
| Financieel | GPV97L |
| catalogusprijs | € 28.313,00 |
| bruto BPM | € 229,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 13 jan. 2025 |
| Status | GPV97L |
| leeftijd | 10 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | GPV97L |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0283*13 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,690 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | GPV97L |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | GPV97L |
| vervaldatum APK | wo 20 jan. 2027 (over 248 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 23 jan. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | vr 12 jun. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 23 jan. 2025 Import |
| Historie | GPV97L |
|
|
GPV97L |
| massa ledig voertuig | 1.280 Kg |
| massa rijklaar | 1.380 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.870 Kg |
| max. te belasten met | 590 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 650 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.145 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 850 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 269,0 cm |
| - spoorbreedte | 151,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.090 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 152,9 cm |
| Maten | GPV97L |
| lengte | 4,33 m |
| breedte | 1,77 m |
| hoogte | 1,42 m |
| wielbasis | 2,69 m |
|
|
GPV97L |
| banden; velgen en ET | V+A= 205/55R16 91V; 7x16 ET40 |
| Terugroepactie | GPV97L |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 8 jul. 2024 | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Motor & Brandstof | GPV97L |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Bmw |
| max. netto vermogen | 80.00 kW (109 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.499 cm3 |
| netto max. vermogen | 80 kW (109 pk) bij 4.250 rpm |
| koppel | 180 Nm bij 1.250 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B38B15A |
| Verbruik | GPV97L |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.00 l/100km (1:20) = €11,95 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.00 l/100km (1:20) = €11,95 |
| maximale biobrandstof percentage | 20.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | GPV97L |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie koolwaterstof | 0.04140 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01620 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.16410 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 146 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 99 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 116 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 116 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00035 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.300 tpm |
|
|
GPV97L |
| ma 20 jan. 2025 15:02 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op di 20 jan. 2026 | |
| ma 5 jan. 2026 11:14 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op wo 20 jan. 2027 | |