![]() |
R627BL |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 1 Series 118i |
| handelsnamen | 1 Series 118i 1er Reihe |
| typenaam | 118I |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 23 jan. 2015 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 6A350000 |
| variant | 2R31 |
| type | 1K4 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | R627BL |
| max. snelheid constructie | 210 km/u |
| Financieel | R627BL |
| catalogusprijs | € 38.622,00 |
| bruto BPM | € 729,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | di 12 jul. 2022 |
| Status | R627BL |
| leeftijd | 10 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | R627BL |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0283*13 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,690 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | R627BL |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | R627BL |
| vervaldatum APK | do 28 jan. 2027 (over 256 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 10 aug. 2023 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 9 maanden |
| datum 1e toelating | za 6 jun. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 5 apr. 2023 Import |
| Historie | R627BL |
|
|
R627BL |
| massa ledig voertuig | 1.295 Kg |
| massa rijklaar | 1.395 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.885 Kg |
| max. te belasten met | 590 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 650 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.160 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 865 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 269,0 cm |
| - spoorbreedte | 151,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.090 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 152,9 cm |
| Maten | R627BL |
| lengte | 4,33 m |
| breedte | 1,77 m |
| hoogte | 1,42 m |
| wielbasis | 2,69 m |
|
|
R627BL |
| banden; velgen en ET | V+A= 205/55R16 91V; 7x16 ET40 |
| Terugroepactie | R627BL |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 6 apr. 2023 | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Motor & Brandstof | R627BL |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Bmw |
| max. netto vermogen | 100.00 kW (136 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.598 cm3 |
| netto max. vermogen | 100 kW (136 pk) bij 4.400 rpm |
| koppel | 220 Nm bij 1.350 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | N13B16A |
| Verbruik | R627BL |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.60 l/100km (1:13,2) = €18,16 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.90 l/100km (1:20,4) = €11,71 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.90 l/100km (1:16,9) = €14,10 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.90 l/100km (1:16,9) = €14,10 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | R627BL |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie koolwaterstof | 0.05350 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02020 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.31260 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 176 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 114 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 137 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 137 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00209 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.300 tpm |
|
|
R627BL |
| vr 29 mrt. 2024 11:32 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op za 5 apr. 2025 | |
| wo 12 feb. 2025 09:58 | apk lichte voertuigen |
|
157 - Motorsteun ernstig beschadigd 598 - Mistlicht voor onjuist afgesteld periodieke controle - is vervallen op zo 5 apr. 2026 | |
| wo 28 jan. 2026 15:40 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 28 jan. 2027 | |