![]() |
GHH65H |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 118i |
| handelsnamen | 118i 1er Reihe |
| typenaam | 118I |
| modelrange | E88 |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 23 mei 2012 - |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5H000 |
| variant | UM11 |
| type | 1C |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | GHH65H |
| max. snelheid constructie | 210 km/u |
| Financieel | GHH65H |
| catalogusprijs | € 25.416,00 |
| bruto BPM | € 5.271,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 31 jul. 2024 |
| Status | GHH65H |
| leeftijd | 13 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | GHH65H |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0277*05 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,660 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | GHH65H |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | GHH65H |
| vervaldatum APK | zo 2 aug. 2026 (over 130 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 3 aug. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 7 maanden |
| datum 1e toelating | di 14 aug. 2012 |
| datum 1e afgifte Nederland | za 3 aug. 2024 Import |
| Historie | GHH65H |
|
|
GHH65H |
| massa ledig voertuig | 1.395 Kg |
| massa rijklaar | 1.495 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.860 Kg |
| max. te belasten met | 465 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 670 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.135 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 855 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 266,0 cm |
| - spoorbreedte | 147,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.070 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 149,7 cm |
| Maten | GHH65H |
| lengte | 4,36 m |
| breedte | 1,75 m |
| hoogte | 1,41 m |
| wielbasis | 2,66 m |
|
|
GHH65H |
| banden; velgen en ET | V+A= 195/55R16 87H; 6 1/2x16 ET42 / 205/55R16 91H; 7x16 ET44 |
| banden; velgen en ET | V+A= 205/50R17 89V; 7x17 ET47 / naar keuze A= 225/45R17 91V; 7 1/2x17 ET47 |
| banden; velgen en ET | V = 215/40R18 85Y; 7 1/2x18 ET49 / A= 245/35R18 88Y; 8 1/2x18 ET52 |
| Terugroepactie | GHH65H |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| terugroepactie referentiecode | Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator. |
| risicobeoordeling | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| materiële gevolgen | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbag vervangen. |
| aangekondigd door producent op | wo 16 jul. 2025 (ref. code 0032730300) |
| gemeld aan RDW op | wo 23 jul. 2025 |
| gemeld door | BMW Nederland B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | do 30 okt. 2025 middels een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 0800-0992234 |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 1.452.503 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 49.614 |
| gepubliceerd door RDW op | do 24 jul. 2025 |
| Motor & Brandstof | GHH65H |
| layout | in lijn-DI |
| merk motor | Bmw |
| max. netto vermogen | 105.00 kW (143 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.995 cm3 |
| netto max. vermogen | 105 kW (143 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 190 Nm bij 4.250 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | N43B20A |
| Verbruik | GHH65H |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,262/l op ma 16 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 8.40 l/100km (1:11,9) = €19,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.40 l/100km (1:18,5) = €12,21 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.50 l/100km (1:15,4) = €14,70 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.50 l/100km (1:15,4) = €14,70 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | GHH65H |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*566/2011J |
| emissie koolwaterstof | 0.04440 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02590 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.11960 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 196 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 127 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 152 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 152 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00136 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
GHH65H |
| vr 2 aug. 2024 10:43 | apk lichte voertuigen |
|
203 - Band beschadigd periodieke controle periodieke controle - is vervallen op za 2 aug. 2025 | |
| vr 18 jul. 2025 11:59 | apk lichte voertuigen |
|
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm periodieke controle - vervalt op zo 2 aug. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ZL206K | rood | vr 8 apr. 2016 | €3.256,00 | 3 | 1.499 |
| 2 | Z666HV | wit | wo 30 mrt. 2011 | €8.638,00 | 4 | 1.995 |
| 3 | GBB31L | zwart | vr 19 okt. 2012 | €11.011,00 | 4 | 1.598 |
| 4 | N172HG | zwart | di 28 feb. 2017 | €11.675,00 | 3 | 1.499 |
| 5 | X954VV | zwart | do 4 okt. 2012 | €12.332,00 | 4 | 1.598 |
| 6 | HJV26L | grijs | do 8 mrt. 2018 | €20.309,00 | 3 | 1.499 |
| 7 | GRP53B | zwart | ma 16 aug. 2010 | €20.371,00 | 4 | 1.995 |
| 8 | GHH65H | zwart | di 14 aug. 2012 | €25.416,00 | 4 | 1.995 |
| 9 | P989XT | zwart | di 21 dec. 2010 | €25.552,00 | 4 | 1.995 |
| 10 | J010TZ | grijs | wo 2 jun. 2010 | €26.043,00 | 4 | 1.995 |
| 11 | GNF75S | wit | wo 28 dec. 2016 | €26.842,00 | 3 | 1.499 |
| 12 | HL516X | zwart | ma 30 nov. 2015 | €27.566,00 | 3 | 1.499 |
| 13 | HPV19D | zwart | ma 24 aug. 2015 | €27.566,00 | 3 | 1.499 |
| 14 | GST36K | grijs | vr 10 jun. 2011 | €27.667,00 | 4 | 1.995 |
| 15 | GNF09T | zwart | ma 9 mei 2011 | €27.715,00 | 4 | 1.995 |
| 16 | GS248V | zwart | vr 14 aug. 2015 | €27.763,00 | 3 | 1.499 |
| 17 | P467KR | zwart | wo 30 jun. 2010 | €27.924,00 | 4 | 1.995 |
| 18 | K119XV | zwart | za 26 jun. 2010 | €27.924,00 | 4 | 1.995 |
| 19 | N462BR | blauw | wo 22 sep. 2010 | €27.924,00 | 4 | 1.995 |
| 20 | H981FZ | grijs | ma 24 aug. 2015 | €27.925,00 | 3 | 1.499 |
| 21 | N628XT | zwart | vr 29 jan. 2016 | €27.952,00 | 3 | 1.499 |
| 22 | HH303S | zwart | do 5 nov. 2015 | €28.011,00 | 3 | 1.499 |
| 23 | ZN717D | wit | ma 19 dec. 2016 | €28.200,00 | 3 | 1.499 |
| 24 | HS030X | wit | wo 6 jan. 2016 | €28.216,00 | 3 | 1.499 |
| 25 | ZG872P | wit | wo 29 apr. 2015 | €28.245,00 | 4 | 1.598 |
| 26 | GX917X | wit | vr 18 sep. 2015 | €28.278,00 | 3 | 1.499 |
| 27 | J853RB | zwart | wo 8 jul. 2015 | €28.350,00 | 3 | 1.499 |
| 28 | JF576V | wit | ma 7 mrt. 2016 | €28.433,00 | 3 | 1.499 |
| 29 | H222KN | blauw | di 7 jul. 2015 | €28.438,00 | 4 | 1.598 |
| 30 | SZ864H | grijs | ma 31 mei 2010 | €28.441,00 | 4 | 1.995 |