![]() |
N480ZS |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 225xe Iperformance Active Tourer |
| handelsnamen | 2 Series 225xe Iperformance 2er Reihe |
| typenaam | 225Xe Iperformance Active Tourer |
| modelrange | F45 |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 5 jun. 2018 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | DAW50000 |
| variant | 6Y31 |
| type | F2AT |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/bmw/2+series+active+tourer/7860 |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | N480ZS |
| max. snelheid constructie | 202 km/u |
| Financieel | N480ZS |
| catalogusprijs | € 48.594,00 |
| bruto BPM | € 2.887,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 17 jan. 2022 |
| Status | N480ZS |
| leeftijd | 7 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | N480ZS |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1675*05 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,670 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | N480ZS |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | N480ZS |
| vervaldatum APK | vr 20 nov. 2026 (over 192 dagen) |
| datum tenaamstelling | ma 13 nov. 2023 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating | vr 26 okt. 2018 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 18 jan. 2022 Import |
| Historie | N480ZS |
|
|
N480ZS |
| massa ledig voertuig | 1.635 Kg |
| massa rijklaar | 1.735 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.180 Kg |
| max. te belasten met | 545 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.080 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 267,0 cm |
| - spoorbreedte | 155,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.160 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 155,2 cm |
| Maten | N480ZS |
| lengte | 4,35 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,56 m |
| wielbasis | 2,67 m |
|
|
N480ZS |
| banden; velgen en ET | 225/45R18 95W; 8x18 ET57 / 225/40R19 89W; 8x19 ET57 |
| banden; velgen en ET | 205/55R17 95W; 7 1/2x17 ET54 / 205/55R17 95W; 7 1/2x17 ET52 |
| banden; velgen en ET | 205/55R17 95H M+S; 6x17 ET47 |
| Terugroepactie | N480ZS |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | N480ZS |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Bmw |
| max. netto vermogen | 100.00 kW (136 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 65.00 kW (88 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 28.00 kW (38 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 28.00 kW (38 pk) |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.499 cm3 |
| netto max. vermogen | 100 kW (136 pk) bij 4.400 rpm |
| koppel | 220 Nm bij 1.300 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B38A15A |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | N480ZS |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 2.739 l/100km (1:36,5) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 3.412 l/100km (1:29,3) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik | 42 - 32 km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| brandstof verbruik gewogen gecombineerd WLTP | 2.800 l/100km |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 11,67 - 13,18 kW/100km |
| actieradius extern opladen WLTP | 41 km |
| actieradius extern opladen stad WLTP | 42 km |
| max. vermogen 60 minuten | 28.00 |
| Milieu | N480ZS |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.13 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 63 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gewogen | 52,0 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 8.60 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 2.52 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.13 g/km |
| CO uitstoot | 228.30 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 81 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.300 tpm |
|
|
N480ZS |
| ma 20 nov. 2023 14:20 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op do 20 nov. 2025 | |
| di 18 nov. 2025 12:31 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op vr 20 nov. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JXT67V | wit | vr 10 aug. 2018 | €8.617,00 | 3 | 1.499 |
| 2 | T414NP | zwart | vr 30 jun. 2017 | €20.190,00 | 3 | 1.499 |
| 3 | T252HN | blauw | ma 25 mrt. 2019 | €31.867,00 | 3 | 1.499 |
| 4 | R426ZR | wit | do 21 mrt. 2019 | €33.402,00 | 3 | 1.499 |
| 5 | P724RN | blauw | vr 16 nov. 2018 | €33.408,00 | 3 | 1.499 |
| 6 | KP525J | wit | di 25 okt. 2016 | €37.452,00 | 3 | 1.499 |
| 7 | K287NV | zwart | wo 19 apr. 2017 | €38.491,00 | 3 | 1.499 |
| 8 | J880ZT | wit | ma 10 okt. 2016 | €39.699,00 | 3 | 1.499 |
| 9 | KHV17J | blauw | ma 14 nov. 2016 | €39.800,00 | 3 | 1.499 |
| 10 | L244SG | wit | ma 19 dec. 2016 | €39.800,00 | 3 | 1.499 |
| 11 | GVK21S | zwart | wo 14 dec. 2016 | €39.800,00 | 3 | 1.499 |
| 12 | L600KR | blauw | vr 2 dec. 2016 | €39.800,00 | 3 | 1.499 |
| 13 | GDJ37F | grijs | vr 2 sep. 2016 | €39.800,00 | 3 | 1.499 |
| 14 | GNR52V | grijs | wo 7 dec. 2016 | €39.818,00 | 3 | 1.499 |
| 15 | P369RJ | geel | vr 30 nov. 2018 | €39.979,00 | 3 | 1.499 |
| 16 | Z571DD | wit | vr 4 nov. 2016 | €40.034,00 | 3 | 1.499 |
| 17 | ZD493V | wit | ma 8 aug. 2016 | €40.152,00 | 3 | 1.499 |
| 18 | KL844S | zwart | vr 14 okt. 2016 | €40.174,00 | 3 | 1.499 |
| 19 | H382TK | zwart | di 28 feb. 2017 | €40.304,00 | 3 | 1.499 |
| 20 | RJ317H | wit | do 1 sep. 2016 | €40.330,00 | 3 | 1.499 |
| 21 | N817RB | wit | di 2 aug. 2016 | €40.355,00 | 3 | 1.499 |
| 22 | J429TH | zwart | di 16 mei 2017 | €40.480,00 | 3 | 1.499 |
| 23 | R035SH | zwart | ma 13 mrt. 2017 | €40.480,00 | 3 | 1.499 |
| 24 | J739SP | zwart | di 23 mei 2017 | €40.480,00 | 3 | 1.499 |
| 25 | T529ZG | blauw | ma 19 jun. 2017 | €40.480,00 | 3 | 1.499 |
| 26 | L536RG | blauw | di 29 nov. 2016 | €40.510,00 | 3 | 1.499 |
| 27 | T275SR | grijs | di 20 jun. 2017 | €40.750,00 | 3 | 1.499 |
| 28 | P986DJ | zwart | do 6 dec. 2018 | €40.785,00 | 3 | 1.499 |
| 29 | J713TB | grijs | do 15 sep. 2016 | €40.868,00 | 3 | 1.499 |
| 30 | R915XG | grijs | do 27 okt. 2016 | €40.868,00 | 3 | 1.499 |