![]() |
S961TL |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 3 Series 320i Touring Business Edition |
| handelsnamen | 3 Series 320i 3er Reihe |
| typenaam | 320I Touring Business Edition |
| modelrange | G21 |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 5 feb. 2020 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | IAW500K0 |
| variant | 6K31 |
| type | G3K |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/bmw/3+series/38531 |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | S961TL |
| max. snelheid constructie | 230 km/u |
| Financieel | S961TL |
| catalogusprijs | € 59.710,00 |
| bruto BPM | € 4.952,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | do 30 mrt. 2023 |
| Status | S961TL |
| leeftijd | 6 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | S961TL |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*2017*02 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,851 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | S961TL |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | S961TL |
| vervaldatum APK | vr 17 mrt. 2028 (over 668 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 18 feb. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | di 17 mrt. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 6 feb. 2024 Import |
| Historie | S961TL |
|
|
S961TL |
| massa ledig voertuig | 1.545 Kg |
| massa rijklaar | 1.645 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.135 Kg |
| max. te belasten met | 590 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.600 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.735 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 975 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 285,1 cm |
| - spoorbreedte | 157,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.260 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 156,7 cm |
| Maten | S961TL |
| lengte | 4,71 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,85 m |
|
|
S961TL |
| banden; velgen en ET | V= 225/40R19 93Y; 8x19 ET27 / 225/45R18 95Y; 7 1/2x18 ET25 |
| banden; velgen en ET | A= 255/35R19 96Y; 8 1/2x19 ET40 / 255/40R18 99Y; 8 1/2x18 ET40 |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/45R18 95Y; 7 1/2x18 ET25 / 225/50R17 98Y; 7 1/2x17 ET30 / 205/60R16 96H M+S; 6 1/2x16 ET22 |
| Terugroepactie | S961TL |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - di 23 sep. 2025 | In de startmotor kan water binnendringen en corrosie veroorzaken, wat kan leiden tot kortsluiting. |
| Motor & Brandstof | S961TL |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Bmw |
| max. netto vermogen | 135.00 kW (184 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 135 kW (184 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 300 Nm bij 1.350 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B48B20A |
| Verbruik | S961TL |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.689 l/100km (1:14,9) = €15,98 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 7.782 l/100km (1:12,9) = €18,59 |
| WLTP | |
| Milieu | S961TL |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 154 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 130 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 23.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 3.15 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.45 g/km |
| CO uitstoot | 369.80 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 86 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
S961TL |
| di 6 feb. 2024 10:53 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op di 17 mrt. 2026 | |
| wo 21 jan. 2026 10:53 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op vr 17 mrt. 2028 | |