![]() |
KFG04S |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 320e Xdrive |
| handelsnamen | 3 Series 320e Xdrive 3er Reihe |
| typenaam | 320E Xdrive |
| modelrange | G21 (MUE) |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 19 mei 2022 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | IAW50000 |
| variant | 51FY |
| type | G3K |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | KFG04S |
| max. snelheid constructie | 219 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 8,2 sec |
| Financieel | KFG04S |
| catalogusprijs | € 69.812,00 |
| bruto BPM | € 651,00 |
| bijtelling | 22% is €15.359 (is €1.280 per maand), geldig van 01-11-2022 tot 01-11-2027 |
| afschrijvingsmoment BPM | do 26 mrt. 2026 |
| Status | KFG04S |
| leeftijd | 3 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KFG04S |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*2017*08 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,851 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KFG04S |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KFG04S |
| vervaldatum APK | wo 1 sep. 2027 (over 477 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 1 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | vr 28 okt. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 1 apr. 2026 Import |
| Historie | KFG04S |
|
|
KFG04S |
| massa ledig voertuig | 1.855 Kg |
| massa rijklaar | 1.955 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.405 Kg |
| max. te belasten met | 550 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. kogeldruk | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.905 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| ophanging | schroefvering; stootdempers |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.100 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 285,1 cm |
| - spoorbreedte | 157,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.390 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 156,7 cm |
| Maten | KFG04S |
| lengte | 4,71 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,85 m |
|
|
KFG04S |
| banden; velgen en ET | V= 225/40R19 93Y; 8x19 ET27 / 225/45R18 95Y; 7 1/2x18 ET25 |
| banden; velgen en ET | A= 255/35R19 96Y; 8 1/2x19 ET40 / 255/40R18 99Y; 8 1/2x18 ET40 |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/50R17 98Y; 7 1/2x17 ET30 |
| Terugroepactie | KFG04S |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KFG04S |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Bmw |
| plaats motorcode | links op de carterdeksel |
| max. netto vermogen | 120.00 kW (163 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 80.00 kW (109 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| koppel elektromotor | 265 Nm |
| motorcode | B48B20A |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 120 kW (163 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 300 Nm bij 1.350 rpm |
| koppel elektromotor | 265 Nm |
| Verbruik | KFG04S |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.490 l/100km (1:67,1) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 2.210 l/100km (1:45,2) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik | 60 - 47 km |
| brandstof 2 | Benzine |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 7.500 l/100km (1:13,3) = € 0,00 |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 16,9 kW/100km |
| actieradius extern opladen WLTP | 58 km |
| brandstofverbruik gewogen gecombineerd WLTP | 1,6 l/100km |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 16,6 - 19,36 kW/100km |
| Milieu | KFG04S |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.20 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 35 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 10.60 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.11 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.20 g/km |
| CO uitstoot | 343.10 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
KFG04S |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HSK74K | zwart | ma 4 apr. 2022 | €24.267,00 | 4 | 1.998 |
| 2 | HVB80V | wit | vr 11 feb. 2022 | €47.051,00 | 4 | 1.998 |
| 3 | KDK76K | zwart | do 5 mei 2022 | €48.346,00 | 4 | 1.998 |
| 4 | JBB29T | zwart | vr 8 apr. 2022 | €50.717,00 | 4 | 1.998 |
| 5 | JBV46H | zwart | wo 2 mrt. 2022 | €50.887,00 | 4 | 1.998 |
| 6 | JZD30R | zwart | do 17 nov. 2022 | €51.116,00 | 4 | 1.998 |
| 7 | HGG53T | grijs | do 25 nov. 2021 | €51.168,00 | 4 | 1.998 |
| 8 | JHR82S | blauw | ma 2 aug. 2021 | €53.632,00 | 4 | 1.998 |
| 9 | HRB70F | grijs | ma 5 jul. 2021 | €53.787,00 | 4 | 1.998 |
| 10 | JGN60F | zwart | do 23 dec. 2021 | €54.125,00 | 4 | 1.998 |
| 11 | L331KS | zwart | do 17 jun. 2021 | €54.305,00 | 4 | 1.998 |
| 12 | JVB29H | grijs | vr 22 jul. 2022 | €54.762,00 | 4 | 1.998 |
| 13 | JBD36D | zwart | do 7 jul. 2022 | €54.762,00 | 4 | 1.998 |
| 14 | KFV03X | zwart | di 1 jun. 2021 | €54.794,00 | 4 | 1.998 |
| 15 | GVK68J | wit | di 5 okt. 2021 | €54.928,00 | 4 | 1.998 |
| 16 | KFJ74B | zwart | do 17 nov. 2022 | €55.052,00 | 4 | 1.998 |
| 17 | KBS42L | grijs | ma 8 mei 2023 | €55.114,00 | 4 | 1.998 |
| 18 | HXZ80R | wit | di 31 mei 2022 | €55.187,00 | 4 | 1.998 |
| 19 | Z589GG | zwart | vr 5 apr. 2024 | €55.193,00 | 4 | 1.998 |
| 20 | JBP65B | blauw | do 26 aug. 2021 | €55.214,00 | 4 | 1.998 |
| 21 | JGS35V | wit | di 7 jun. 2022 | €55.222,00 | 4 | 1.998 |
| 22 | N632BV | zwart | do 16 sep. 2021 | €56.028,00 | 4 | 1.998 |
| 23 | R813LF | wit | do 13 okt. 2022 | €56.358,00 | 4 | 1.998 |
| 24 | T546FL | zwart | wo 14 jun. 2023 | €56.491,00 | 4 | 1.998 |
| 25 | L248NF | zwart | ma 9 aug. 2021 | €56.617,00 | 4 | 1.998 |
| 26 | JHF14K | zwart | di 3 aug. 2021 | €56.720,00 | 4 | 1.998 |
| 27 | L442XN | zwart | di 24 aug. 2021 | €56.901,00 | 4 | 1.998 |
| 28 | R255ZP | zwart | di 7 feb. 2023 | €57.220,00 | 4 | 1.998 |
| 29 | S514BD | zwart | vr 30 dec. 2022 | €57.506,00 | 4 | 1.998 |
| 30 | HSK90H | wit | ma 21 feb. 2022 | €58.022,00 | 4 | 1.998 |