| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 320i Touring |
| handelsnamen | 3 Series
320i
3er Reihe
|
| typenaam | 320I Touring |
| modelrange | F31 |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | bruin |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
ma 13 mei 2013 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 6A250000 |
| variant | 3G71 |
| type | 3K |
| plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
|
Prestaties
|
2SNK27 |
|
max. snelheid constructie |
228 km/u |
|
Financieel
|
2SNK27 |
| catalogusprijs | € 50.525,00 |
| bruto BPM | € 6.365,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
2SNK27 |
| leeftijd | 12 jaren en 5 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
2SNK27 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0315*09 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,810 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
2SNK27 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
2SNK27 |
| vervaldatum APK | di 19 jan. 2027 (over 257 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
di 5 mei 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 27 nov. 2013 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 27 nov. 2013 |
|
Historie
|
2SNK27 |
Massa
|
2SNK27 |
| massa ledig voertuig | 1.470 Kg |
| massa rijklaar | 1.570 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.045 Kg |
| max. te belasten met | 575 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 695 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.620 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 900 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - afstand volgende as | 281,0 cm |
| - spoorbreedte | 153,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.195 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 155,2 cm |
|
Maten
|
2SNK27 |
| lengte | 4,62 m |
| breedte | 1,81 m |
| hoogte | 1,43 m |
| wielbasis | 2,81 m |
Banden
|
2SNK27 |
| banden; velgen en ET | V+A= 205/60R16 92W; 7x16 ET31 |
|
Terugroepactie
|
2SNK27 |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 8 jul. 2024 | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
|
Motor & Brandstof
|
2SNK27 |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Bmw |
| max. netto vermogen | 135.00 kW (184 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.997 cm3 |
| netto max. vermogen | 135 kW (184 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 270 Nm bij 1.250 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | N20B20B |
| Verbruik |
2SNK27 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| brandstofverbruik stad | 8.40 l/100km (1:11,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.00 l/100km (1:20) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.20 l/100km (1:16,1) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.20 l/100km (1:16,1) = €0,00 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
2SNK27 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*630/2012W |
| emissie koolwaterstof | 0.03270 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02830 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.23880 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 195 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 116 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 145 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 145 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00028 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
2SNK27 |
| wo 10 jan. 2024 14:06 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 19 jan. 2025
|
| do 9 jan. 2025 09:18 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op ma 19 jan. 2026
|
| wo 3 dec. 2025 12:11 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op di 19 jan. 2027
|