![]() |
T383FS |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 330e Sedan |
| handelsnamen | 3 Series 330e 3er Reihe |
| typenaam | 330E Sedan |
| modelrange | G20 |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 18 jun. 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | DAW50700 |
| variant | 5X71 |
| type | G3L |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | T383FS |
| max. snelheid constructie | 230 km/u |
| Financieel | T383FS |
| catalogusprijs | € 52.413,00 |
| bruto BPM | € 898,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | di 30 mei 2023 |
| Status | T383FS |
| leeftijd | 6 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | T383FS |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1947*02 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,851 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | T383FS |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | T383FS |
| vervaldatum APK | do 25 nov. 2027 (over 586 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 29 mei 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating | vr 27 sep. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 29 mei 2024 Import |
| Historie | T383FS |
|
|
T383FS |
| massa ledig voertuig | 1.715 Kg |
| massa rijklaar | 1.815 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.265 Kg |
| max. te belasten met | 550 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.035 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 285,1 cm |
| - spoorbreedte | 157,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.305 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 156,7 cm |
| Maten | T383FS |
| lengte | 4,71 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,85 m |
|
|
T383FS |
| banden; velgen en ET | V= 225/40R19 93Y; 8x19 ET27 / 225/45R18 95Y; 7 1/2x18 ET25 |
| banden; velgen en ET | A= 255/35R19 96Y; 8 1/2x19 ET40 / 255/40R18 99Y; 8 1/2x18 ET40 |
| banden; velgen en ET | V+AR 225/45R18 95Y; 7 1/2x18 ET25 / 225/50R17 98Y; 7 1/2x17 ET30 |
| Terugroepactie | T383FS |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | T383FS |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Bmw |
| max. netto vermogen | 135.00 kW (184 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 83.00 kW (113 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 135 kW (184 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 300 Nm bij 1.350 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B48B20B |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | T383FS |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,316/l op ma 13 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.345 l/100km (1:74,3) = €3,12 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.940 l/100km (1:51,5) = €4,49 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 1.506 l/100km (1:66,4) = €3,49 |
| theoretisch maximale bereik NEDC | 58 km |
| theoretisch maximale bereik | 59 - 50 km |
| elektrisch verbruik gecombineerd NEDC | 15,5 kW/100 km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 15,68 - 17,43 kW/100km |
| Milieu | T383FS |
| WLTP | |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 35 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 34.28000 g/km |
| CO2 uitstoot gewogen | 38,0 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 5.60 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 3.34 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.17 g/km |
| CO uitstoot | 60.70 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
T383FS |
| wo 25 okt. 2023 14:36 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op za 25 okt. 2025 | |
| ma 24 nov. 2025 15:15 | apk lichte voertuigen |
|
205 - Band onvoldoende profiel periodieke controle | |
| di 25 nov. 2025 14:44 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 25 nov. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JNF33R | zwart | vr 10 sep. 2021 | €24.245,00 | 4 | 1.998 |
| 2 | T236GX | grijs | do 16 jan. 2020 | €41.517,00 | 4 | 1.998 |
| 3 | GXL72F | blauw | ma 17 feb. 2020 | €42.233,00 | 4 | 1.998 |
| 4 | NV124R | zwart | do 31 mrt. 2016 | €44.276,00 | 4 | 1.998 |
| 5 | JT005K | grijs | vr 17 jun. 2016 | €44.763,00 | 4 | 1.998 |
| 6 | KS308B | zwart | di 24 mei 2016 | €44.764,00 | 4 | 1.998 |
| 7 | PJ393V | zwart | wo 25 mei 2016 | €44.794,00 | 4 | 1.998 |
| 8 | PN587G | wit | vr 6 nov. 2015 | €45.165,00 | 4 | 1.998 |
| 9 | PN863P | wit | di 10 nov. 2015 | €45.189,00 | 4 | 1.998 |
| 10 | PN061H | blauw | di 10 nov. 2015 | €45.641,00 | 4 | 1.998 |
| 11 | H750VK | wit | vr 8 apr. 2016 | €45.962,00 | 4 | 1.998 |
| 12 | JG693G | wit | vr 11 mrt. 2016 | €45.990,00 | 4 | 1.998 |
| 13 | TS567B | zwart | ma 13 jun. 2016 | €46.058,00 | 4 | 1.998 |
| 14 | JJ064D | rood | di 12 apr. 2016 | €46.058,00 | 4 | 1.998 |
| 15 | JV101B | wit | wo 29 jun. 2016 | €46.129,00 | 4 | 1.998 |
| 16 | T920BN | zwart | vr 20 jan. 2023 | €46.321,00 | 4 | 1.998 |
| 17 | JD751T | zwart | do 25 feb. 2016 | €46.461,00 | 4 | 1.998 |
| 18 | PN134S | blauw | di 10 nov. 2015 | €46.631,00 | 4 | 1.998 |
| 19 | KBB86X | wit | do 9 feb. 2023 | €46.786,00 | 4 | 1.998 |
| 20 | J979VL | wit | do 30 jun. 2016 | €46.903,00 | 4 | 1.998 |
| 21 | H331SN | grijs | di 8 nov. 2016 | €46.931,00 | 4 | 1.998 |
| 22 | P318ZJ | wit | ma 25 jul. 2016 | €47.098,00 | 4 | 1.998 |
| 23 | JL398P | zwart | vr 29 apr. 2016 | €47.390,00 | 4 | 1.998 |
| 24 | KDG06Z | grijs | do 25 jun. 2020 | €47.456,00 | 4 | 1.998 |
| 25 | NP766J | zwart | vr 19 feb. 2016 | €47.474,00 | 4 | 1.998 |
| 26 | JP378V | zwart | vr 27 mei 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |
| 27 | H001HX | zwart | di 15 mrt. 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |
| 28 | JT640S | zwart | wo 22 jun. 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |
| 29 | JH475G | zwart | vr 1 apr. 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |
| 30 | JF451B | zwart | ma 29 feb. 2016 | €47.623,00 | 4 | 1.998 |