![]() |
KBR03J |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 330e |
| handelsnamen | 3 Series 330e 3er Reihe |
| typenaam | 330E |
| modelrange | G21 (MUE) |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | ma 13 okt. 2025 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | BAW5070B |
| variant | 41GL |
| type | G3K |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | KBR03J |
| max. snelheid constructie | 230 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 6,0 sec |
| Financieel | KBR03J |
| catalogusprijs | € 77.910,00 |
| bruto BPM | € 813,00 |
| bijtelling | 22% is €17.140 (is €1.428 per maand), geldig van 01-04-2026 tot 01-04-2031 |
| afschrijvingsmoment BPM | do 12 mrt. 2026 |
| Status | KBR03J |
| leeftijd | 0 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KBR03J |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*2017*16 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,851 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KBR03J |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KBR03J |
| vervaldatum APK | wo 20 mrt. 2030 (over 1.455 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 20 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | vr 20 mrt. 2026 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 20 mrt. 2026 |
| Historie | KBR03J |
|
|
KBR03J |
| massa ledig voertuig | 1.870 Kg |
| massa rijklaar | 1.970 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.420 Kg |
| max. te belasten met | 550 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.920 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.075 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 285,1 cm |
| - spoorbreedte | 157,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.445 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 156,7 cm |
| Maten | KBR03J |
| lengte | 4,71 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,45 m |
| wielbasis | 2,85 m |
|
|
KBR03J |
| Terugroepactie | KBR03J |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KBR03J |
| max. netto vermogen | 135.00 kW (184 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 80.00 kW (109 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| koppel elektromotor | 265 Nm |
| motorcode | B48B20A |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 135 kW (184 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 300 Nm bij 1.350 rpm |
| koppel elektromotor | 265 Nm |
| Verbruik | KBR03J |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 2.506 l/100km (1:39,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 3.248 l/100km (1:30,8) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik | 98 - 84 km |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| WLTP | |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 16 kW/100km |
| actieradius extern opladen WLTP | 93 km |
| brandstofverbruik gewogen gecombineerd WLTP | 2,8 l/100km |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 15,62 - 16,45 kW/100km |
| Milieu | KBR03J |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.46 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 63 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EB |
| emissie stikstofoxide NOx | 13.70 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 9.93 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.46 g/km |
| CO uitstoot | 309.40 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EB |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2023/443EB |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
KBR03J |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JNF33R | zwart | vr 10 sep. 2021 | €24.245,00 | 4 | 1.998 |
| 2 | T236GX | grijs | do 16 jan. 2020 | €41.517,00 | 4 | 1.998 |
| 3 | GXL72F | blauw | ma 17 feb. 2020 | €42.233,00 | 4 | 1.998 |
| 4 | NV124R | zwart | do 31 mrt. 2016 | €44.276,00 | 4 | 1.998 |
| 5 | JT005K | grijs | vr 17 jun. 2016 | €44.763,00 | 4 | 1.998 |
| 6 | KS308B | zwart | di 24 mei 2016 | €44.764,00 | 4 | 1.998 |
| 7 | PJ393V | zwart | wo 25 mei 2016 | €44.794,00 | 4 | 1.998 |
| 8 | PN587G | wit | vr 6 nov. 2015 | €45.165,00 | 4 | 1.998 |
| 9 | PN863P | wit | di 10 nov. 2015 | €45.189,00 | 4 | 1.998 |
| 10 | PN061H | blauw | di 10 nov. 2015 | €45.641,00 | 4 | 1.998 |
| 11 | H750VK | wit | vr 8 apr. 2016 | €45.962,00 | 4 | 1.998 |
| 12 | JG693G | wit | vr 11 mrt. 2016 | €45.990,00 | 4 | 1.998 |
| 13 | JJ064D | rood | di 12 apr. 2016 | €46.058,00 | 4 | 1.998 |
| 14 | TS567B | zwart | ma 13 jun. 2016 | €46.058,00 | 4 | 1.998 |
| 15 | JV101B | wit | wo 29 jun. 2016 | €46.129,00 | 4 | 1.998 |
| 16 | T920BN | zwart | vr 20 jan. 2023 | €46.321,00 | 4 | 1.998 |
| 17 | JD751T | zwart | do 25 feb. 2016 | €46.461,00 | 4 | 1.998 |
| 18 | PN134S | blauw | di 10 nov. 2015 | €46.631,00 | 4 | 1.998 |
| 19 | KBB86X | wit | do 9 feb. 2023 | €46.786,00 | 4 | 1.998 |
| 20 | J979VL | wit | do 30 jun. 2016 | €46.903,00 | 4 | 1.998 |
| 21 | H331SN | grijs | di 8 nov. 2016 | €46.931,00 | 4 | 1.998 |
| 22 | JG564V | zwart | do 17 mrt. 2016 | €46.935,00 | 4 | 1.998 |
| 23 | P318ZJ | wit | ma 25 jul. 2016 | €47.098,00 | 4 | 1.998 |
| 24 | JL398P | zwart | vr 29 apr. 2016 | €47.390,00 | 4 | 1.998 |
| 25 | KDG06Z | grijs | do 25 jun. 2020 | €47.456,00 | 4 | 1.998 |
| 26 | NP766J | zwart | vr 19 feb. 2016 | €47.474,00 | 4 | 1.998 |
| 27 | JH475G | zwart | vr 1 apr. 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |
| 28 | JP378V | zwart | vr 27 mei 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |
| 29 | JT640S | zwart | wo 22 jun. 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |
| 30 | H001HX | zwart | di 15 mrt. 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |