![]() |
KBS87R |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 330e |
| handelsnamen | 3 Series 330e 3er Reihe |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 16 okt. 2020 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | IAW50000 |
| variant | 5P58 |
| type | G3L |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | KBS87R |
| max. snelheid constructie | 235 km/u |
| Financieel | KBS87R |
| catalogusprijs | € 58.158,00 |
| bruto BPM | € 728,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | di 10 mrt. 2026 |
| Status | KBS87R |
| leeftijd | 5 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KBS87R |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1947*06 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,851 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KBS87R |
| oordeel | Onlogisch |
| toelichting | In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KBS87R |
| vervaldatum APK | do 23 mrt. 2028 (over 681 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 13 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | vr 19 mrt. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 13 mrt. 2026 Import |
| Historie | KBS87R |
|
|
KBS87R |
| massa ledig voertuig | 1.745 Kg |
| massa rijklaar | 1.845 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.300 Kg |
| max. te belasten met | 555 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.800 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.035 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 285,1 cm |
| - spoorbreedte | 157,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.315 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 156,7 cm |
| Maten | KBS87R |
| lengte | 4,71 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,85 m |
|
|
KBS87R |
| Terugroepactie | KBS87R |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KBS87R |
| max. netto vermogen | 135.00 kW (184 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 83.00 kW (113 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| motorcode | B48B20A |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 135 kW (184 pk) bij 5.000 rpm |
| Verbruik | KBS87R |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.298 l/100km (1:77) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.892 l/100km (1:52,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 1.549 l/100km (1:64,6) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik NEDC | 62 km |
| theoretisch maximale bereik | 61 - 50 km |
| elektrisch verbruik gecombineerd NEDC | 15 kW/100 km |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €1,819/l op ma 1 jan. 2001 |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 6.800 l/100km (1:14,7) = € 6,80 |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 16,7 kW/100km |
| actieradius extern opladen WLTP | 60 km |
| brandstofverbruik gewogen gecombineerd WLTP | 1,4 l/100km |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 16,42 - 18,78 kW/100km |
| Milieu | KBS87R |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.20 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 31 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 35.33000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 10.80 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.19 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.20 g/km |
| CO uitstoot | 435.90 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gewogen | 35,0 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
KBS87R |
| ma 23 mrt. 2026 15:46 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 23 mrt. 2028 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JNF33R | zwart | vr 10 sep. 2021 | €24.245,00 | 4 | 1.998 |
| 2 | T236GX | grijs | do 16 jan. 2020 | €41.517,00 | 4 | 1.998 |
| 3 | GXL72F | blauw | ma 17 feb. 2020 | €42.233,00 | 4 | 1.998 |
| 4 | KHJ62N | grijs | di 4 feb. 2025 | €43.061,00 | 4 | 1.998 |
| 5 | NV124R | zwart | do 31 mrt. 2016 | €44.276,00 | 4 | 1.998 |
| 6 | JT005K | grijs | vr 17 jun. 2016 | €44.763,00 | 4 | 1.998 |
| 7 | KS308B | zwart | di 24 mei 2016 | €44.764,00 | 4 | 1.998 |
| 8 | PJ393V | zwart | wo 25 mei 2016 | €44.794,00 | 4 | 1.998 |
| 9 | PN587G | wit | vr 6 nov. 2015 | €45.165,00 | 4 | 1.998 |
| 10 | PN863P | wit | di 10 nov. 2015 | €45.189,00 | 4 | 1.998 |
| 11 | PN061H | blauw | di 10 nov. 2015 | €45.641,00 | 4 | 1.998 |
| 12 | H750VK | wit | vr 8 apr. 2016 | €45.962,00 | 4 | 1.998 |
| 13 | JG693G | wit | vr 11 mrt. 2016 | €45.990,00 | 4 | 1.998 |
| 14 | TS567B | zwart | ma 13 jun. 2016 | €46.058,00 | 4 | 1.998 |
| 15 | JJ064D | rood | di 12 apr. 2016 | €46.058,00 | 4 | 1.998 |
| 16 | JV101B | wit | wo 29 jun. 2016 | €46.129,00 | 4 | 1.998 |
| 17 | T920BN | zwart | vr 20 jan. 2023 | €46.321,00 | 4 | 1.998 |
| 18 | JD751T | zwart | do 25 feb. 2016 | €46.461,00 | 4 | 1.998 |
| 19 | PN134S | blauw | di 10 nov. 2015 | €46.631,00 | 4 | 1.998 |
| 20 | KBB86X | wit | do 9 feb. 2023 | €46.786,00 | 4 | 1.998 |
| 21 | J979VL | wit | do 30 jun. 2016 | €46.903,00 | 4 | 1.998 |
| 22 | H331SN | grijs | di 8 nov. 2016 | €46.931,00 | 4 | 1.998 |
| 23 | P318ZJ | wit | ma 25 jul. 2016 | €47.098,00 | 4 | 1.998 |
| 24 | JL398P | zwart | vr 29 apr. 2016 | €47.390,00 | 4 | 1.998 |
| 25 | KDG06Z | grijs | do 25 jun. 2020 | €47.456,00 | 4 | 1.998 |
| 26 | NP766J | zwart | vr 19 feb. 2016 | €47.474,00 | 4 | 1.998 |
| 27 | JP378V | zwart | vr 27 mei 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |
| 28 | JH475G | zwart | vr 1 apr. 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |
| 29 | H001HX | zwart | di 15 mrt. 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |
| 30 | JT640S | zwart | wo 22 jun. 2016 | €47.558,00 | 4 | 1.998 |