![]() |
JDV91X |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 530e Touring Business Edition Plus |
| handelsnamen | 5 Series 530e 5er Reihe |
| typenaam | 530E Touring Business Edition Plus |
| modelrange | G31 |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 18 mei 2022 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | IAW507L0 |
| variant | 11CG |
| type | G5K |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | JDV91X |
| max. snelheid constructie | 225 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 6,1 sec |
| Financieel | JDV91X |
| catalogusprijs | € 78.310,00 |
| bruto BPM | € 666,00 |
| bijtelling | 22% is €17.228 (is €1.436 per maand), geldig van 01-06-2023 tot 01-06-2028 |
| afschrijvingsmoment BPM | do 28 aug. 2025 |
| Status | JDV91X |
| leeftijd | 2 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | JDV91X |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1750*14 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,975 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | JDV91X |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JDV91X |
| vervaldatum APK | ma 31 mei 2027 (over 381 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 25 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | wo 31 mei 2023 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 25 mrt. 2026 Import |
| Historie | JDV91X |
|
|
JDV91X |
| massa ledig voertuig | 1.875 Kg |
| massa rijklaar | 1.975 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.550 Kg |
| max. te belasten met | 675 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.700 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.250 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.090 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 297,5 cm |
| - spoorbreedte | 159,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.540 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 159,6 cm |
| Maten | JDV91X |
| lengte | 4,96 m |
| breedte | 1,87 m |
| hoogte | 1,50 m |
| wielbasis | 2,98 m |
|
|
JDV91X |
| Terugroepactie | JDV91X |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | JDV91X |
| max. netto vermogen | 135.00 kW (184 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 80.00 kW (109 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| koppel elektromotor | 265 Nm |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 135 kW (184 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 300 Nm bij 1.350 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B48B20A |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | JDV91X |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €1,819/l op ma 1 jan. 2001 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.505 l/100km (1:66,4) = €1,51 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.960 l/100km (1:51) = €1,96 |
| theoretisch maximale bereik | 57 - 50 km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| brandstof verbruik gewogen gecombineerd WLTP | 1.700 l/100km |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 16,93 - 18,76 kW/100km |
| Milieu | JDV91X |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.24 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 39 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 10.70 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.58 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.24 g/km |
| CO uitstoot | 351.50 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
JDV91X |
| Nog geen keuringen/meldingen | |