| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | 535i Xdrive Touring |
| handelsnamen | 535i Xdrive
5er Reihe
|
| typenaam | 535I Xdrive Touring |
| modelrange | F11 |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 3 mei 2012 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5A300 |
| variant | MW51 |
| type | 5K |
| plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| EuroNCAP-score | 4 sterren, https://www.euroncap.com/nl/results/bmw/5-series/15634 |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
|
Prestaties
|
HL296B |
|
max. snelheid constructie |
250 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h |
5.7 sec |
|
Financieel
|
HL296B |
| catalogusprijs | € 57.694,00 |
| bruto BPM | € 14.357,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
HL296B |
| leeftijd | 13 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| lakgarantie | 3 jaar (10 jaar, 6 maanden en 15 dagen verlopen) |
|
Typegoedkeuring
|
HL296B |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0455*05 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,968 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
HL296B |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
HL296B |
| vervaldatum APK | wo 27 jan. 2027 (over 305 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 12 jun. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 9 maanden |
| datum 1e toelating |
do 13 sep. 2012 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 20 nov. 2015 Import |
|
Historie
|
HL296B |
Massa
|
HL296B |
| massa ledig voertuig | 1.815 Kg |
| massa rijklaar | 1.915 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.495 Kg |
| max. te belasten met | 680 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.585 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven, ABS |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.140 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 296,8 cm |
| - spoorbreedte | 159,4 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.410 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 159,8 cm |
|
Maten
|
HL296B |
| lengte | 4,907 m |
| breedte | 1,86 m |
| hoogte | 1,46 m |
| wielbasis | 2,97 m |
| inhoud brandstoftank |
70 l |
| bagageruimte | 560-1.670 l |
| draaicirkel | 12.1 m |
Banden
|
HL296B |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/55R17 97Y; 8x17 ET30 |
|
Terugroepactie
|
HL296B |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - vr 31 okt. 2025 | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
|
Motor & Brandstof
|
HL296B |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Bmw |
| max. netto vermogen | 225.00 kW (306 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 6 |
| kleppen per cilinder | 4 |
| boring x slag | 84 x 89.6 mm |
| cilinderinhoud | 2.979 cm3 |
| compressie | 10.2 : 1 |
| turbo | ja, TwinPower |
| netto max. vermogen | 225 kW (306 pk) bij 5.800 rpm |
| koppel | 400 Nm bij 1.200 rpm |
| brandstofsysteem | directe inspuiting |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | N55B30A |
| Verbruik |
HL296B |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 11.50 l/100km (1:8,7) = €26,99 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.80 l/100km (1:14,7) = €15,96 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.50 l/100km (1:11,8) = €19,95 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.50 l/100km (1:11,8) = €19,95 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
HL296B |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*566/2011J |
| emissie koolwaterstof | 0.04170 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01180 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.18800 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 267 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 159 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 199 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 199 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00100 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
HL296B |
| do 18 jan. 2024 11:14 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op ma 27 jan. 2025
|
| do 23 jan. 2025 09:35 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 27 jan. 2026
|
| di 27 jan. 2026 11:12 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op wo 27 jan. 2027
|