| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | M3 |
| handelsnamen | M3
|
| typenaam | M3 |
| modelrange | E46 (2) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 30 apr. 2003 - 2006 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 2-deurs, coupé |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 01 |
| variant | BL91 |
| plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
|
Prestaties
|
41PKSR |
|
max. snelheid constructie |
250 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h |
5,2 sec |
|
Financieel
|
41PKSR |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 24.859,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 06-08-2019.
|
|
Status
|
41PKSR |
| leeftijd | 21 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | ja |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | nee (beslag gelegd, overheidsvoertuig, van fleetowner, lease- of verhuurbedrijf, geëxporteerd) |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
|
Typegoedkeuring
|
41PKSR |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Coupe |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0150*05 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,731 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
41PKSR |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
41PKSR |
| vervaldatum APK | di 4 nov. 2025 -188 dagen verlopen |
|
|
| datum 1e toelating |
vr 6 aug. 2004 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 6 aug. 2004 |
|
Historie
|
41PKSR |
Massa
|
41PKSR |
| massa ledig voertuig | 1.470 Kg |
| massa rijklaar | 1.570 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.000 Kg |
| max. te belasten met | 530 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. kogeldruk | 75 Kg |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 970 Kg |
| - afstand volgende as | 273,1 cm |
| - spoorbreedte | 150,8 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.140 Kg |
| - spoorbreedte | 152,3 cm |
|
Maten
|
41PKSR |
| lengte | 4,49 m |
| breedte | 1,78 m |
| hoogte | 1,37 m |
| wielbasis | 2,73 m |
Banden
|
41PKSR |
|
Terugroepactie
|
41PKSR |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 4 dec. 2014 | Door verouderingseffecten in de gasgenerator van de bijrijdersairbag kan bij het activeren een te hoge druk ontstaan. Hierdoor kan van de gasgenerator de behuizing losraken en kunnen metalen fragmenten losraken en wegschieten. |
| - vr 7 okt. 2016 | Door een defect aan de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan deze ongecontroleerd afgaan ingeval van een aanrijding. Er kunnen metaaldelen vrijkomen en richting de inzittenden geschoten worden. |
|
Motor & Brandstof
|
41PKSR |
| max. netto vermogen | 252.00 kW (343 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 6 |
| cilinderinhoud | 3.246 cm3 |
| netto max. vermogen | 252 kW (343 pk) bij 7.900 rpm |
| koppel | 365 Nm bij 4.900 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 326S4 |
| Verbruik |
41PKSR |
| brandstof 1 |
Benzine |
| brandstofverbruik stad | 17.80 l/100km (1:5,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 8.40 l/100km (1:11,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 11.90 l/100km (1:8,4) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 11.90 l/100km (1:8,4) = €0,00 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
41PKSR |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
3 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 3 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2001/100A |
| emissie koolwaterstof | 0.12500 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.03100 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.77900 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 430 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 203 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 287 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 287 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 93 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 5.925 tpm |
Keuringen
|
41PKSR |
| di 27 jun. 2023 11:38 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 20 jul. 2024
|
| ma 4 nov. 2024 09:11 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 4 nov. 2025
|