![]() |
KBZ20N |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | X1 Xdrive30e |
| handelsnamen | |
| typenaam | X1 Xdrive30E |
| modelrange | U11 |
| aandrijving | voor én achter |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, SUV / stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | BAW50800 |
| variant | 31EF |
| type | U1X |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| segment | L |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/nl/results/bmw/x1/47128 |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | KBZ20N |
| max. snelheid | 205 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 5,6 sec |
| Financieel | KBZ20N |
| catalogusprijs | € 73.691,00 |
| bruto BPM | € 811,00 |
| bijtelling | 22% is €16.212 (is €1.351 per maand), geldig van 01-04-2026 tot 01-04-2031 |
| afschrijvingsmoment BPM | di 17 mrt. 2026 |
| Status | KBZ20N |
| leeftijd | 0 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KBZ20N |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2018/858*00153*10 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | KBZ20N |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KBZ20N |
| vervaldatum APK | ma 25 mrt. 2030 (over 1.459 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 25 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | wo 25 mrt. 2026 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 25 mrt. 2026 |
| Historie | KBZ20N |
|
|
KBZ20N |
| massa ledig voertuig | 1.835 Kg |
| massa rijklaar | 1.935 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.435 Kg |
| max. te belasten met | 600 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. kogeldruk | 80 kg |
| max. massa samenstelling | 4.235 Kg |
| remmen | geventil.-V+A schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektromech., schijven, achterkant |
| ophanging | schroefvering; stootdempers |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.205 Kg |
| - aangedreven vooras | ja |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.300 Kg |
| - aangedreven achteras | ja |
| Maten | KBZ20N |
| lengte | 4,50 m |
| breedte | 1,85 m |
| hoogte | 1,63 m |
| wielbasis | 2,69 m |
|
|
KBZ20N |
| banden; velgen en ET | 225/55R18 98V; 7 1/2x18 ET50 / 205/60R18 99H M+S; 6 1/2x18 ET41 |
| banden; velgen en ET | 205/65R17 100Y; 7x17 ET41 |
| Terugroepactie | KBZ20N |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KBZ20N |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| plaats motorcode | vooraan, op blok |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 130.00 kW (177 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 60.00 kW (82 pk) |
| koppel elektromotor | 247 Nm |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.499 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| koppel | 230 Nm bij 1.500 rpm |
| koppel elektromotor | 247 Nm |
| Verbruik | KBZ20N |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| WLTP | |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 13,7 kW/100km |
| actieradius extern opladen WLTP | 78 km |
| brandstofverbruik gewogen gecombineerd WLTP | 2,7 l/100km |
| Milieu | KBZ20N |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.25 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 62 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EB |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EB |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2023/443EB |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 65 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
KBZ20N |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GZG11S | grijs | do 15 feb. 2024 | €50.686,00 | 3 | 1.499 |
| 2 | JBJ50R | zwart | do 21 nov. 2024 | €50.843,00 | 3 | 1.499 |
| 3 | KBD78K | blauw | di 1 jul. 2025 | €52.066,00 | 3 | 1.499 |
| 4 | JXT06J | grijs | wo 21 dec. 2022 | €53.164,00 | 3 | 1.499 |
| 5 | JXX18S | zwart | vr 23 dec. 2022 | €53.164,00 | 3 | 1.499 |
| 6 | JXP83D | zwart | ma 13 feb. 2023 | €53.172,00 | 3 | 1.499 |
| 7 | HLF71H | blauw | wo 17 mei 2023 | €53.172,00 | 3 | 1.499 |
| 8 | X508VJ | grijs | do 5 jan. 2023 | €53.224,00 | 3 | 1.499 |
| 9 | JBK01P | grijs | ma 13 feb. 2023 | €53.250,00 | 3 | 1.499 |
| 10 | GJH62N | grijs | di 28 feb. 2023 | €53.250,00 | 3 | 1.499 |
| 11 | GBZ12S | wit | vr 17 feb. 2023 | €53.276,00 | 3 | 1.499 |
| 12 | HPH02D | grijs | do 25 jul. 2024 | €53.288,00 | 3 | 1.499 |
| 13 | KBG56H | grijs | wo 8 mrt. 2023 | €53.500,00 | 3 | 1.499 |
| 14 | JSK92L | wit | ma 27 mrt. 2023 | €53.526,00 | 3 | 1.499 |
| 15 | KBF47H | zwart | ma 13 mrt. 2023 | €53.526,00 | 3 | 1.499 |
| 16 | KBL11V | grijs | ma 3 apr. 2023 | €53.552,00 | 3 | 1.499 |
| 17 | HGJ37Z | zwart | wo 26 apr. 2023 | €53.552,00 | 3 | 1.499 |
| 18 | X522LV | zwart | ma 17 apr. 2023 | €53.552,00 | 3 | 1.499 |
| 19 | JBS46H | grijs | di 26 sep. 2023 | €54.146,00 | 3 | 1.499 |
| 20 | KDF49H | blauw | wo 14 jun. 2023 | €54.252,00 | 3 | 1.499 |
| 21 | HHV56S | zwart | wo 18 okt. 2023 | €54.252,00 | 3 | 1.499 |
| 22 | Z507RT | blauw | do 30 nov. 2023 | €54.252,00 | 3 | 1.499 |
| 23 | GBN75K | zwart | ma 19 jun. 2023 | €54.278,00 | 3 | 1.499 |
| 24 | HRB11B | zwart | ma 24 jul. 2023 | €54.304,00 | 3 | 1.499 |
| 25 | HSX27R | grijs | do 1 feb. 2024 | €54.316,00 | 3 | 1.499 |
| 26 | HGN61G | grijs | wo 31 jan. 2024 | €54.344,00 | 3 | 1.499 |
| 27 | JTK24N | grijs | vr 1 mrt. 2024 | €54.473,00 | 3 | 1.499 |
| 28 | JFF78L | grijs | do 6 jun. 2024 | €54.473,00 | 3 | 1.499 |
| 29 | HGT38V | zwart | vr 26 apr. 2024 | €54.473,00 | 3 | 1.499 |
| 30 | HKJ89R | zwart | wo 17 apr. 2024 | €54.473,00 | 3 | 1.499 |