![]() |
HTJ88S |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Bmw |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Bmw Bayerische Motoren Werke Ag, D-80788 München, Duitsland |
| importeur | Bmw Group Nederland |
| handelsbenaming | X4 Xdrive20i |
| handelsnamen | X Reihe X Series X4 Xdrive20i |
| typenaam | X4 Xdrive20I |
| modelrange | G02 |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 23 mrt. 2018 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | DAW500L0 |
| variant | UJ11 |
| type | G4X |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.bmw.nl/nl/index.html |
| Prestaties | HTJ88S |
| max. snelheid constructie | 215 km/u |
| Financieel | HTJ88S |
| catalogusprijs | € 78.780,00 |
| bruto BPM | € 8.719,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 18 jun. 2025 |
| Status | HTJ88S |
| leeftijd | 7 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | HTJ88S |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| voertuigcategorie | M1G (Geländefahrzeug / Terreinwagen) Een terreinwagen heeft ten minste één vooras en ten minste één achteras die ontworpen zijn om gelijktijdig te worden aangedreven, met inbegrip van voertuigen waarvan de aandrijving op één van de assen kan worden ontkoppeld, ten minste één differentieelblokkerings-mechanisme of ten minste één mechanisme waarmee een soortgelijk effect wordt bewerkstelligd, en indien met het voertuig een helling van 30% kan worden overwonnen, berekend voor een voertuig zonder aanhangwagen. Voorts voldoen ze aan ten minste vijf van de volgende zes eisen:
|
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1881*00 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,864 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | HTJ88S |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | HTJ88S |
| vervaldatum APK | do 22 okt. 2026 (over 168 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 6 mei 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | vr 24 aug. 2018 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 19 jun. 2025 Import |
| Historie | HTJ88S |
|
|
HTJ88S |
| massa ledig voertuig | 1.695 Kg |
| massa rijklaar | 1.795 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.400 Kg |
| max. te belasten met | 705 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.400 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.135 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 286,4 cm |
| - spoorbreedte | 160,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.370 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 162,4 cm |
| Maten | HTJ88S |
| lengte | 4,75 m |
| breedte | 1,92 m |
| hoogte | 1,62 m |
| wielbasis | 2,86 m |
|
|
HTJ88S |
| banden; velgen en ET | V= 245/40R21 100Y; 8.5x21 ET30 / 245/45R20 103W; 8x20 ET27 |
| banden; velgen en ET | A= 275/35R21 103Y; 9.5x21 ET43 / 275/40R20 106W; 9 1/2x20 ET43 |
| banden; velgen en ET | V+A= 245/50R19 105W; 7.5x19 ET32 / 225/60R18 104W; 7x18 ET22 |
| Terugroepactie | HTJ88S |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | HTJ88S |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Bmw |
| max. netto vermogen | 135.00 kW (184 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 135 kW (184 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 290 Nm bij 1.350 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B48B20A |
| Verbruik | HTJ88S |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 8.901 l/100km (1:11,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 9.922 l/100km (1:10,1) = €0,00 |
| WLTP | |
| Milieu | HTJ88S |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 BG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347BG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 166 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 31.90 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.13 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.63 g/km |
| CO uitstoot | 248.90 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
HTJ88S |
| wo 22 okt. 2025 13:00 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 22 okt. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JT043T | wit | di 30 sep. 2014 | €57.004,00 | 4 | 1.997 |
| 2 | GD981B | zwart | do 16 apr. 2015 | €58.695,00 | 4 | 1.997 |
| 3 | S232KG | rood | ma 21 mrt. 2016 | €58.950,00 | 4 | 1.997 |
| 4 | N709RZ | zwart | do 9 okt. 2014 | €60.198,00 | 4 | 1.997 |
| 5 | 8XKH02 | wit | do 28 aug. 2014 | €60.577,00 | 4 | 1.997 |
| 6 | GN409L | grijs | di 7 jul. 2015 | €61.062,00 | 4 | 1.997 |
| 7 | GG906S | zwart | do 21 mei 2015 | €61.245,00 | 4 | 1.997 |
| 8 | GB284R | wit | wo 15 apr. 2015 | €61.489,00 | 4 | 1.997 |
| 9 | JF566V | zwart | ma 14 mrt. 2016 | €61.692,00 | 4 | 1.997 |
| 10 | H453DG | wit | vr 10 jan. 2020 | €61.890,00 | 4 | 1.998 |
| 11 | K648VN | zwart | di 2 mei 2017 | €62.104,00 | 4 | 1.997 |
| 12 | P366BV | zwart | wo 27 sep. 2017 | €62.104,00 | 4 | 1.997 |
| 13 | 9ZTP09 | grijs | di 31 mrt. 2015 | €62.136,00 | 4 | 1.997 |
| 14 | NR949D | zwart | ma 4 mei 2015 | €62.254,00 | 4 | 1.997 |
| 15 | N530DV | grijs | vr 1 jul. 2016 | €62.362,00 | 4 | 1.997 |
| 16 | JJ055F | grijs | wo 23 jul. 2014 | €62.517,00 | 4 | 1.997 |
| 17 | J568NF | zwart | do 5 nov. 2020 | €62.527,00 | 4 | 1.998 |
| 18 | XS616S | grijs | di 24 mrt. 2015 | €62.543,00 | 4 | 1.997 |
| 19 | 7XTL90 | grijs | vr 31 okt. 2014 | €62.689,00 | 4 | 1.997 |
| 20 | 8XLD14 | blauw | vr 5 sep. 2014 | €63.535,00 | 4 | 1.997 |
| 21 | J870NH | zwart | wo 16 sep. 2020 | €63.647,00 | 4 | 1.998 |
| 22 | HG890H | zwart | vr 30 okt. 2015 | €63.785,00 | 4 | 1.997 |
| 23 | G459HD | zwart | vr 31 mrt. 2017 | €63.886,00 | 4 | 1.997 |
| 24 | J824XR | grijs | vr 6 nov. 2020 | €63.918,00 | 4 | 1.998 |
| 25 | K991FZ | grijs | vr 10 apr. 2015 | €64.025,00 | 4 | 1.997 |
| 26 | GKR89X | zwart | di 16 jul. 2019 | €64.051,00 | 4 | 1.998 |
| 27 | 4ZGF54 | grijs | vr 9 jan. 2015 | €64.099,00 | 4 | 1.997 |
| 28 | 1ZGS33 | wit | vr 2 jan. 2015 | €64.165,00 | 4 | 1.997 |
| 29 | HB804G | grijs | wo 30 sep. 2015 | €64.186,00 | 4 | 1.997 |
| 30 | H522GF | grijs | ma 30 mei 2016 | €64.223,00 | 4 | 1.997 |