![]() |
HJZ96K |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Chery |
| moederbedrijf | Chery Automobile Co. Ltd. |
| hoofdkantoor | Wuhu, Anhui, China |
| handelsbenaming | Tiggo 7 |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.cheryinternational.com/ |
| Prestaties | HJZ96K |
| Financieel | HJZ96K |
| catalogusprijs | € 34.241,00 |
| bruto BPM | € 14.986,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 24 feb. 2025 |
| Status | HJZ96K |
| leeftijd | 5 jaren en 5 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | HJZ96K |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | HJZ96K |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | HJZ96K |
| vervaldatum APK | wo 24 feb. 2027 (over 287 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 27 mrt. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | vr 27 nov. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 27 mrt. 2025 Import |
| Historie | HJZ96K |
|
|
HJZ96K |
| massa ledig voertuig | 1.365 Kg |
| massa rijklaar | 1.465 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.765 Kg |
| max. te belasten met | 400 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 914 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 851 Kg |
| Maten | HJZ96K |
| lengte | 4,51 m |
| breedte | 1,84 m |
| wielbasis | 2,67 m |
|
|
HJZ96K |
| Terugroepactie | HJZ96K |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | HJZ96K |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 113 kW (154 pk) |
| Verbruik | HJZ96K |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.93 l/100km (1:12,6) = €0,00 |
| WLTP | |
| Milieu | HJZ96K |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 189 g/km |
| geluid | |
|
|
HJZ96K |
| ma 24 feb. 2025 12:00 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op wo 24 feb. 2027 | |