| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Citroen |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Automobiles Citroen Sa, F-92208 Neuilly Sur Seine, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | C1 1.0i |
| handelsnamen | Citroen C1
|
| typenaam | C1 1.0I |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 6 jan. 2006 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | C |
| variant | MCFA |
| plaats chassisnummer | r. op bodemplaat by voorzitting |
| site | https://www.citroen.nl/ |
|
Prestaties
|
7ZNP49 |
|
max. snelheid constructie |
157 km/u |
|
Financieel
|
7ZNP49 |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | niet opgegeven |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 25-09-2021.
|
|
Status
|
7ZNP49 |
| leeftijd | 19 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
7ZNP49 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2001/116*0238*02 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,340 m |
| zitplaatsen | 4 |
|
Tellerstand
|
7ZNP49 |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
7ZNP49 |
| vervaldatum APK | ma 1 mrt. 2027 (over 307 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
zo 2 feb. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 25 sep. 2006 |
| datum 1e afgifte Nederland |
za 7 feb. 2015 Import |
|
Historie
|
7ZNP49 |
Massa
|
7ZNP49 |
| massa ledig voertuig | 765 Kg |
| massa rijklaar | 865 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.180 Kg |
| max. te belasten met | 415 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/trommel, ABS met EBD |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 695 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 234,0 cm |
| - spoorbreedte | 141,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 695 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 140,5 cm |
|
Maten
|
7ZNP49 |
| lengte | 3,435 m |
| breedte | 1,63 m |
| hoogte | 1,47 m |
| wielbasis | 2,34 m |
Banden
|
7ZNP49 |
| banden; velgen en ET | 155/65R14 75T; 14x4 1/2 ET39 |
|
Terugroepactie
|
7ZNP49 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
7ZNP49 |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Toyota |
| max. netto vermogen | 50.00 kW (68 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 998 cm3 |
| netto max. vermogen | 50 kW (68 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 93 Nm bij 3.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 1KR-FE |
| Verbruik |
7ZNP49 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 5.50 l/100km (1:18,2) = €12,53 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.10 l/100km (1:24,4) = €9,34 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.60 l/100km (1:21,7) = €10,48 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.60 l/100km (1:21,7) = €10,48 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
7ZNP49 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2003/76B |
| emissie koolwaterstof | 0.05000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01000 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.37000 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 129 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 97 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 109 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 109 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.500 tpm |
Keuringen
|
7ZNP49 |
| do 29 feb. 2024 09:21 | apk lichte voertuigen |
522 - Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk
periodieke controle - is vervallen op za 1 mrt. 2025
|
| di 4 feb. 2025 13:26 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 1 mrt. 2026
|
| do 29 jan. 2026 15:18 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op ma 1 mrt. 2027
|