![]() |
R479FF |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Citroen |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Automobiles Citroen Sa, F-92208 Neuilly Sur Seine, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Jumper |
| subcategorie: | |
| - SA | kampeerwagen |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 3 |
| carrosserie | 4-deurs, kampeerwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| type | YCAMFB/BX |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.citroen.nl/ |
| Prestaties | R479FF |
| max. snelheid | 152 km/u |
| Financieel | R479FF |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 8.574,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 12-08-2024. |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 27 jul. 2022 |
| Status | R479FF |
| leeftijd | 16 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | R479FF |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | R479FF |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | R479FF |
| vervaldatum APK | do 9 jul. 2026 (over 60 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 25 okt. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating | wo 12 aug. 2009 |
| datum 1e afgifte Nederland | za 18 jun. 2022 Import |
| Historie | R479FF |
|
|
R479FF |
| massa ledig voertuig | 1.980 Kg |
| massa rijklaar | 2.080 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.500 Kg |
| max. te belasten met | 1.520 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. massa samenstelling | 5.500 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.850 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 2.000 Kg |
| Maten | R479FF |
| breedte | 2,09 m |
| wielbasis | 3,45 m |
|
|
R479FF |
| Terugroepactie | R479FF |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | R479FF |
| brandstof 1 | Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 2.198 cm3 |
| netto max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Verbruik | R479FF |
| brandstof 1 | Diesel |
| dieselprijs | €1,509/l op ma 1 jan. 2001 |
| WLTP | |
| Milieu | R479FF |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Diesel |
| emissieklasse | 4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| geluid | |
|
|
R479FF |
| wo 5 jul. 2023 09:40 | apk lichte voertuigen |
|
RA1 - Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect periodieke controle - is vervallen op vr 5 jul. 2024 | |
| di 9 jul. 2024 09:32 | apk lichte voertuigen |
|
AC4 - Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm periodieke controle - is vervallen op wo 9 jul. 2025 | |
| wo 9 jul. 2025 08:57 | apk lichte voertuigen |
|
RA1 - Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect periodieke controle - vervalt op do 9 jul. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VNJ69Z | n.v.t. | ma 6 jan. 2014 | €12.175,00 | 4 | 2.198 |
| 2 | ZP361S | wit | wo 12 sep. 2012 | €15.786,00 | 4 | 2.198 |
| 3 | N399ZT | wit | ma 9 dec. 2013 | €17.730,00 | 4 | 2.198 |
| 4 | R929SN | grijs | wo 25 apr. 2012 | €17.807,00 | 4 | 2.198 |
| 5 | P481ZN | wit | ma 16 jul. 2012 | €17.964,00 | 4 | 2.198 |
| 6 | VJ611S | n.v.t. | do 31 jan. 2013 | €21.405,00 | 4 | 2.198 |
| 7 | V721DN | n.v.t. | ma 4 nov. 2013 | €22.560,00 | 4 | 2.198 |
| 8 | 1VSZ20 | n.v.t. | do 19 mei 2011 | €23.510,00 | 4 | 2.198 |
| 9 | VD190S | n.v.t. | do 23 mei 2013 | €24.466,00 | 4 | 2.198 |
| 10 | VX181T | n.v.t. | wo 3 jun. 2015 | €24.600,00 | 4 | 2.198 |
| 11 | 9VTG13 | n.v.t. | vr 15 feb. 2013 | €24.718,00 | 4 | 2.198 |
| 12 | 87RBZX | rood | di 8 feb. 2005 | €24.856,00 | 4 | 1.998 |
| 13 | HST64G | wit | ma 8 okt. 2012 | €25.030,00 | 4 | 2.198 |
| 14 | VF833Z | n.v.t. | di 14 jun. 2011 | €25.560,00 | 4 | 2.999 |
| 15 | V370BB | n.v.t. | wo 24 sep. 2014 | €26.140,00 | 4 | 2.198 |
| 16 | V693PR | n.v.t. | ma 11 feb. 2013 | €26.225,00 | 4 | 2.198 |
| 17 | V374TP | n.v.t. | do 27 sep. 2012 | €26.261,00 | 4 | 2.198 |
| 18 | JDB17P | wit | vr 20 jul. 2012 | €26.519,00 | 4 | 2.198 |
| 19 | 7VXL04 | n.v.t. | ma 23 jul. 2012 | €26.520,00 | 4 | 2.198 |
| 20 | 1VTJ72 | n.v.t. | vr 29 okt. 2010 | €26.860,00 | 4 | 2.198 |
| 21 | 16RJJF | blauw | wo 27 apr. 2005 | €26.984,00 | 4 | 1.998 |
| 22 | VP386D | n.v.t. | di 15 feb. 2011 | €27.056,00 | 4 | 2.198 |
| 23 | P242ZR | grijs | di 12 jan. 2016 | €27.252,00 | 4 | 2.198 |
| 24 | VD616J | n.v.t. | ma 22 feb. 2010 | €27.520,00 | 4 | 2.999 |
| 25 | VS672F | n.v.t. | di 10 nov. 2015 | €27.777,00 | 4 | 2.198 |
| 26 | VS674F | n.v.t. | di 10 nov. 2015 | €27.777,00 | 4 | 2.198 |
| 27 | VS675F | n.v.t. | di 10 nov. 2015 | €27.778,00 | 4 | 2.198 |
| 28 | VG478H | n.v.t. | wo 8 aug. 2012 | €27.858,00 | 4 | 2.198 |
| 29 | R536BV | wit | vr 17 aug. 2012 | €27.894,00 | 4 | 2.999 |
| 30 | T633TT | wit | vr 22 aug. 2014 | €28.605,00 | 4 | 2.198 |