| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Citroen |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Automobiles Citroen Sa, F-92208 Neuilly Sur Seine, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Nemo 1.4i |
| handelsnamen | Citroen Nemo
|
| typenaam | Nemo 1.4I |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 17 dec. 2008 - wo 28 jan. 2009 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | C/H |
| variant | JKFV |
| type | A |
| plaats chassisnummer | by bodemplaat r. voorzitting |
| site | https://www.citroen.nl/ |
|
Prestaties
|
NK830J |
|
max. snelheid constructie |
155 km/u |
|
Financieel
|
NK830J |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 2.680,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 17-08-2024.
|
|
Status
|
NK830J |
| leeftijd | 16 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
NK830J |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e3*2001/116*0273*03 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,513 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
NK830J |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
NK830J |
| vervaldatum APK | vr 21 mei 2027 (over 381 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 5 apr. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 17 aug. 2009 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 24 feb. 2017 Import |
|
Historie
|
NK830J |
Massa
|
NK830J |
| massa ledig voertuig | 1.155 Kg |
| massa rijklaar | 1.255 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.690 Kg |
| max. te belasten met | 535 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 400 Kg |
| max. massa trekken geremd | 600 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.290 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/trommel, ABS met EBD |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 950 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 251,3 cm |
| - spoorbreedte | 146,2 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 950 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 146,4 cm |
|
Maten
|
NK830J |
| lengte | 3,959 - 3,970 m |
| breedte | 1,72 m |
| hoogte | 1,74 - 1,81 m |
| wielbasis | 2,51 m |
Banden
|
NK830J |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 88T; 6x15 ET44 |
| banden; velgen en ET | 195/55R16 87H; 6x16 ET45 |
|
Terugroepactie
|
NK830J |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
NK830J |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Citroen |
| max. netto vermogen | 54.00 kW (74 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.360 cm3 |
| netto max. vermogen | 54 kW (74 pk) bij 5.200 rpm |
| koppel | 117 Nm bij 2.700 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | KFV |
| Verbruik |
NK830J |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 8.40 l/100km (1:11,9) = €19,52 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.70 l/100km (1:17,5) = €13,25 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.70 l/100km (1:14,9) = €15,57 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 7.00 l/100km (1:14,3) = €16,27 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
NK830J |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2003/76B |
| emissie koolwaterstof | 0.02800 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02500 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.41600 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 208 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 140 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 165 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 157 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 86 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.900 tpm |
Keuringen
|
NK830J |
| di 5 mrt. 2024 16:06 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 11 mrt. 2025
|
| wo 21 mei 2025 16:47 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op do 21 mei 2026
|
| do 12 mrt. 2026 12:59 | apk lichte voertuigen |
224 - Veer gebroken of gescheurd
periodieke controle
|
| ma 30 mrt. 2026 15:58 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 21 mei 2027
|