| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Cupra |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Abrera, Spanje |
| handelsbenaming | Formentor 1.5tsi |
| handelsnamen | Formentor
|
| typenaam | Formentor 1.5Tsi |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 20 okt. 2023 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM6CFM6C90014BI1BAC |
| variant | CXDPCAX0 |
| type | KM |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/cupra/formentor/57957 |
| site | https://www.cupraofficial.nl/ |
|
Prestaties
|
JJX52F |
|
max. snelheid constructie |
204 km/u |
|
Financieel
|
JJX52F |
| catalogusprijs | € 40.956,00 |
| bruto BPM | € 4.828,00 |
| bijtelling | 22% is €9.010 (is €751 per maand), geldig van 01-07-2024 tot 01-07-2029
|
| afschrijvingsmoment BPM |
ma 20 okt. 2025 |
|
Status
|
JJX52F |
| leeftijd | 1 jaren en 10 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
JJX52F |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*2007/46*4008*19 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,679 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
JJX52F |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
JJX52F |
| vervaldatum APK | za 17 jun. 2028 (over 773 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 23 okt. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 17 jun. 2024 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 23 okt. 2025 Import |
|
Historie
|
JJX52F |
Massa
|
JJX52F |
| massa ledig voertuig | 1.322 Kg |
| massa rijklaar | 1.422 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.940 Kg |
| max. te belasten met | 618 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 710 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.440 Kg |
| remmen | naar keuze assist door druk of elektromechanisch servorem, hydraulisch, gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | Èlektr., schijven op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 980 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 267,9 cm |
| - spoorbreedte | 158,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.010 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 155,9 cm |
|
Maten
|
JJX52F |
| lengte | 4,45 m |
| breedte | 1,84 m |
| hoogte | 1,53 m |
| wielbasis | 2,68 m |
Banden
|
JJX52F |
| banden; velgen en ET | 225/55R17 97V M+S, 215/55R17 97W M+S; 7.5x17 ET40 |
| banden; velgen en ET | 245/45R18 96W/96W M+S, 225/50R18 95W M+S, 8x18 ET40 |
| banden; velgen en ET | 245/40R19 94W; 8x19 ET40 |
|
Terugroepactie
|
JJX52F |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
JJX52F |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 5.000‐6.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DPC |
| Verbruik |
JJX52F |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.911 l/100km (1:16,9) = €13,74 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 7.058 l/100km (1:14,2) = €16,40 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.14 l/100km (1:19,5) = €11,95 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.500 l/100km (1:15,4) |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 6.500 l/100km (1:15,4) = € 15,11 |
|
Milieu
|
JJX52F |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.10 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 146 g/km |
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 142 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 103 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 117 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 17.40 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.07 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.10 g/km |
| CO uitstoot | 271.60 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
JJX52F |
| Nog geen keuringen/meldingen |